بازدید: 262 | تاریخ انتشار : 3 شهریور 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: شهید حججی ثابت کرد جوانان نسل سوم حافظان اسلام و نظام اسلامی هستند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب، در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته، ماه ذی‌الحجه را فرصت مناسبی برای عبادت و تقرب به خداوند دانست و با اشاره به سخنان آیت‌الله ملکی تبریزی، گفت: در فضیلت این ماه بسیار تفکر کنید، چرا که هیچ ایامی با فضیلت‌تر از این ماه نیست، عبادت در دهه‌ی اول این ماه از جهاد نیز بالاتر است مگر اینکه به شهادت برسد.

مجدی‌زاده اظهار کرد: عمل و کار خیر در هیچ روزی با فضیلت‌تر از روزهایی ماه ذی‌الحجه نیست.

وی با اشاره به اعمال این ماه گفت: اعمال این ماه عبارتند از، نماز مخصوص بین مغرب و عشاء، دعا دهه اول ذی‌الحجه(در کتاب مفاتیج الجنان به این دعا اشاره شده است) و خواندن دعایی که جبرئیل به امر خداوند نزد عیسی ابن مریم آورد و گفت این دعا را در این ایام روزی صدمرتبه بخوان که فضیلت بیشماری دارد.

امام جمعه شهر خنداب با اشاره به فضائل زیارت امام حسین(ع)، بیان کرد: زیارت این امام بزرگوار بر هر مومنی در روزهای عرفه، اربعین و نیمه شعبان واجب است، امام باقر(ع) نیز در روایتی، می‌فرمایند: شیعیان را امر کنید به زیارت امام حسین(ع) که باعث افزایش روزی و عمر شده و بدی ها را از انسان دور می کند.

مجدی‌زاده به شهادت شهید حججی اشاره و خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار ثابت کرد که جوانان نسل سوم حافظان اسلام و نظام اسلامی هستند.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *