بازدید: 638 | تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396
سرداور مسابقات شین‌رزم ذوالفقار گفت: تیم ذوالفقار خنداب موفق به کسب مقام دوم مسابقات کشوری شین‌رزم ذوالفقار شد.
 زهرا علی‌آبادی، مربی تیم ذوالفقار شهرستان خنداب و سرداور این دوره از مسابقات کشوری شین‌رزم ذوالفقار در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب،گفت: این دوه از مسابقات در ۵ رده سنی نونهال، خردسال، نوجوان، جوان و بزرگسال به مناسبت گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید حججی به میزبانی شهر اراک برگزار شد.

علی‌آبادی اظهار کرد: این دوره از مسابقات ۱ روزه و با حضور ۲۵۰ شرکت‌کننده از استان‌های تهران، البرز، خوزستان، اهواز، لرستان، قم و مرکزی برگزار شد.

وی افزود: از استان مرکزی تیم‌های ذوالفقار اراک، مهاجران و خنداب در مسابقه حضور داشتند.

سرداور مسابقات شین‌رزم ذوالفقار تصریح کرد: تیم ذوالفقار اراک موفق شد مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کند، تیم ذوالفقار خنداب در رده دوم و تیم اهواز و کزاز نیز در رده سوم قرار گرفتند.

وی در ادامه گفت: تیم ذوالفقار خنداب با ۸۰ نفر شرکت‌کننده موفق به کسب ۱۴ مدال طلا، ۱۰ نقره و ۲۴ برنز شد.

علی‌آبادی در خصوص اسامی مدال‌آوران تیم شین‌رزم ذوالفقار خنداب، گفت: صبا اکبری، نازنین قندی،ستایش ارغیده، فاطمه غیب‌الله‌وند، نرگس ملکی، پریسا حیدر بابایی، راضیه مرادی، بهار محمدی، حمیده صفری، حنانه ساروقی، ریحانه باجلان و مهدیه اکبری موفق به کسب مدال طلا در این دوره از مسابقات شدند.

مربی تیم ذوالفقار شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان خندابی با وجود مشکلات فراوان در حوزه امکانات ورزشی موفق به کسب مقام دوم کشوری در این دوره از مسابقات شدند، شرکت‌کنندگانی که در صورت حمایت بیشتر در مسابقات آسیایی و بین‌المللی نیز به خوبی خواهند درخشید.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, مسابقات کشوری, شین رزم ذوالفقار, مدال‌آوران خندابی, تیم ذوالفقار شهرستان خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *