بازدید: 183 | تاریخ انتشار : 20 شهریور 1396
رئیس اداره ورزش شهرستان خنداب گفت: ۳ سالن ورزشی استوه، اناج و آقداش مختص به رشته کاراته است اما در حال حاضر به علت نبود متقاضی، تعطیل هستند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، انصاری، رئیس اداره ورزش شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، گفت: در شهرستان خنداب رشته کاراته در دو سبک اصلی کاتا و کومیته زیر نظر اداره ورزش فعال هستند و مابقی سبک‌ها به صورت آزاد فعالیت می‌کنند.

تعطیلی سالن‌های ورزشی به علت نبود متقاضی

انصاری اظهار کرد: ۳ سالن ورزشی استوه، اناج و آقداش مختص به رشته کاراته است اما در حال حاضر به علت نبود متقاضی، تعطیل هستند.

وی در ادامه افزود: این سالن‌ها از طرف اداره ورزش شهرستان خنداب با هزینه ماهیانه ۲۵ هزار تومان اجاره داده می‌شود اما تا کنون کسی برای فعالیت در این سالن‌ها به اداره ورزش مراجعه نکرده است.

رئیس اداره ورزش شهرستان خنداب تصریح کرد: هر یک از سالن‌های مذکور با ارائه درخواست از طرف هیئت‌های ورزشی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

سالن‌های ورزشی را با یک‌سوم هزینه در اختیار ورزشکاران قرار می‌دهیم

انصاری متذکر شد: اداره ورزش شهرستان خنداب به منظور حمایت از فعالیت‌های ورزشی، سالن های خنداب، جاورسیان، اناج، استوه و آقداش را با یک سوم هزینه در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

واگذاری ۲ سالن ورزشی به بخش خصوصی

رئیس اداره ورزش شهرستان خنداب با اشاره به مزایده سالن ورزشی خنداب و جاورسیان گفت: سالن ورزشی خنداب با قیمت پایه ۵۰۰ هزار تومان و سالن ورزشی جاورسیان با قیمت پایه ۴۰۰ هزار تومان از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

انصاری در خصوص شرایط واگذاری گفت: متقاضیان باید حداقل ۲۵ سال سن و مدرک دیپلم داشته باشند و هیئت‌های ورزشی، خانواده شهدا و کارشناسان تربیت‌بدنی برای شرکت در این مزایده در اولویت قرار دارند.

وی در ادامه افزود: مزایده از ۱۲ شهریور ماه آغاز و تا ۲۳ ادامه دارد، بعد از واگذاری سالن‌های ورزشی به بخش خصوصی تنها تعمیرات اساسی بر عهده اداره ورزش است و فرد منتخب می‌تواند تا ۱ سال از سالن ورزشی به صورت رایگان استفاده کرده و یا سالن را به شخص دیگری اجاره بدهد.

رئیس اداره ورزش شهرستان خنداب تصریح کرد: تا کنون ۴۰ میلیون تومان اعتبار برای سیستم گرمایشی، سرمایشی و تهویه سالن‌های ورشی شهرستان خنداب تخصیص داده شده و تا اواخر شهریور ماه این سیستم‌ها نصب خواهد شد.

افتتاح سالن ورزشی بانوان در بهمن ماه

انصاری در پایان خاطرنشان کرد: سالن ورزشی بانوان شهرستان خنداب نیز ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در بهمن ماه افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, کمبود امکانات ورزشی, ورزشکاران خندابی, واگذاری سالن های ورزشی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *