بازدید: 98 | تاریخ انتشار : 29 شهریور 1396
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: رزمندگان اسلام با اتکا به روحیه خودباوری و مقاومت موفق به ایستادگی در برابر دنیای مادی آن زمان شدند.
سرهنگ پاسدار حسین روح‌افزا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، در تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس این شهرستان گفت: برگزاری رژه نیروهای مسلح و حضور پاسداران و بسیجیان در دسته جات عزاداری از جمله برنامه‌های شاخص سپاه پاسداران در این هفته است که با گلباران مزار شهدا آغاز و با شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه و قرائت زیارت عاشورا در مصلی پایان می‌یابد.

روح‌افزا با اشاره به دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان خنداب، بیان کرد: خاطره‌گویی رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس، یادواره آبروی محله شهید قاسمی و رحمتی، یادواره شهدای خنداب در امامزاده مسعود(ع)، برگزاری نمایشگاه در مساجد، دیدار با خانواده شهدا و رزمندگان از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

روحیه خودباوری و مقاومت کلید پیروزی رزمندگان در دوران ۸ سال دفاع مقدس

وی در ادامه افزود: روحیه خودباوری و مقاومت رزمندگان دوران دفاع مقدس برجسته‌ترین ویژگی است که باید بیش از گذشته به آن پرداخته شود، چرا که رزمندگان اسلام با اتکا به همین روحیه موفق به ایستادگی در برابر دنیای مادی آن زمان شدند تا جایی که حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی  نیز به دست دشمنان اسلام نیافتاد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب با اشاره به هجمه‌های عظیم اقتصادی، تبلیغاتی و فرهنگی دشمن در شرایط فعلی، بیان کرد: ایستادگی در برابر این هجمه های عظیم تنها با اتکا به نیروی خودباوری، همت، ولایت‌پذیری و ایمان به مردم امکان‌پذیر است، چرا که یکی از حربه‌های دشمنان در عصر حاضر نا‌امید کردن مردم ایران اسلامی نسبت به نظام و انقلاب اسلامی است.

جهاد در راه خدا در کنار امر به معروف و نهی از منکر همانند قطره‌ در برابر دریا است

روح‌افزا با تاکید به فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: این فریضه واجب، سرلوحه بسیاری از واجبات دینی است چرا که به فرموده امیرالمومنین(ع) جهاد در راه خدا در کنار امر به معروف و نهی از منکر همانند قطره‌ در برابر دریا است.

وی در ادامه افزود: سعادت دنیا و آخرت، حذف زشتی‌ها و حاکمیت خوبی‌ها در جامعه در گرو احیا و عمل به فرضیه الهی امر به معروف و نهی از منکر است، مسئولان نیز نباید از امر به معروف و نهی از منکر شدن ناراحت شده و در برابر متصدیان این فریضه جبهه بگیرند چرا که یکی از را‌ه‌های ترویج این امر در جامعه استقبال اعتقادی مسئولان از امر به معروف و نهی از منکر است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب با اشاره به برنامه‌های سپاه پاسداران در هفته امر به معروف و نهی از منکر، خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۳۱ شهریور ماه، قرائت بیانیه، سخنرانی دبیر ستاد احیا، تجلیل از آمران به معروف و ناهیان منکر، دیدار با ائمه جمعه، برگزاری سلسله نشست‌های امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان خنداب از جمله برنامه‌های این هفته است.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب, هفته دفاع مقدس, ۸ سال دفاع مقدس, امر به معروف و نهی از منکر

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *