بازدید: 214 | تاریخ انتشار : 5 مهر 1396
همایش «احلی من العسل» به یاد شهید نوجوان کربلا، حضرت قاسم (ع)، صبح امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان خنداب برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، همایش «احلی من العسل» به یاد شهید نوجوان کربلا، حضرت قاسم ابن الحسن(ع)، صبح امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان خنداب برگزار شد.

این همایش در نقاط مختلفی از شهرستان خنداب از قبیل، امامزاده محمد مسعود(ع) شهر خنداب، مدرسه شهید رجایی جاورسیان و برخی از واحدهای بسیج دانش‌آموزی برگزار شد.

مظفری، مسئول بسیج دانش‌آموزی شهر خنداب در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم خنداب، گفت: این همایش صبح امروز با حضور دانش آموزان پسر به منظور ترویج فرهنگ عاشورا و آشنایی جوانان و نوجوانان با شهید ۱۳ ساله دشت کربلا حضرت قاسم ابن الحسن(ع) برگزار شد.

مسئول بسیج دانش‌آموزی شهر خنداب با اشاره به شخصیت برجسته حضرت قاسم(ع) بیان کرد: نوجوانان ما باید درس اخلاق، ادب و بزرگی را از حضرت قاسم یاد گرفته و آن را در زندگی خود به کار بگیرند.

وی افزود: همایش «احلی من العسل» هر ساله با همکاری بسیج دانش‌آموزی، اداره آموزش و پرورش و اداره اوقاف در شهرستان خنداب برگزار می‌شود.

مظفری در پایان خاطرنشان کرد: امسال نیز این همایش همزمان با سراسر کشور و با حضور ۷۰۰ دانش‌آموز در شهر خنداب و جاورسیان برگزار شد.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, همایش احلی من العسل, امامزاده محمد مسعود(ع) شهر خنداب, حضرت قاسم (ع)

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *