بازدید: 162 | تاریخ انتشار : 13 مهر 1396
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب گفت: در هفته ناجا ۴۶ عنوان برنامه در شهرستان خنداب برگزار می‌شود.
 سرگرد عبدالرضا جودکی، فرمانده انتظامی شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، ضمن گرامیداشت هفته ناجا گفت: پاسداری از ارزش‌های دینی و مذهبی، مردم‌داری و مشارکت‌جویی آحاد مردم برای ایجاد امنیت پایدار از شاخص‌های اصلی برنامه‌های هفته ناجا است.

جودکی با اشاره به اینکه هفته ناجا با شعار «پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» از ۱۴ مهرماه آغاز می‌شود، گفت: مشارکت و مسئولیت‌پذیری آحاد جامعه در کنار تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی یکی از از ارکان اساسی برقراری امنیت در جامعه است.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب تصریح کرد: در این هفته ۴۶ عنوان برنامه در شهرستان خنداب برگزار می‌شود که حضور پر رنگ کارکنان نیروی انتظامی در نماز جمعه و قرائت دعای ندبه، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی، دیدار با خانواده شهدا، گلباران و غبار‌روبی قبور مطهر شهدا، همایش همیاران پلیس و موتورسواران قانونمند، تجلیل از مسئولین هیئات مذهبی و شهروندان نمونه، برگزاری مراسم کوهپیمایی، حضور کارشناسان در مساجد و مدارس و قرائت پیام مهر از مهم‌ترین برنامه‌های نیروی انتظامی شهرستان خنداب در هفته ناجا است.

جودکی با اشاره به اهداف اصلی نیروی انتظامی در هفته ناجا، بیان کرد: مهم‌ترین اهداف ما در این هفته ایجاد ارتباط مستحکم و برقراری تعاملات گسترده بین مردم و نیروی انتظامی و معرفی و ارائه خدمات مضاعف به مردم است.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی نهادی اجتماعی، و تمام ماموریت‌های این نهاد در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه است که دستیابی به این هدف مهم در گرو مسئولیت‌پذیری مردم و برقراری ارتباط دو سویه بین نیروی انتظامی و تمام آحاد جامعه است.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, هفته ناجا, نیروی انتظامی, شهرستان خنداب, امنیت عمومی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *