بازدید: 271 | تاریخ انتشار : 18 مهر 1396
مسئول کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان خنداب گفت: هفته ملی کودک با بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در شهرستان خنداب برگزار می‌شود.
زهرا پرهیزکار، مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، با اشاره به برنامه‌های هفته ملی کودک در شهرستان خنداب گفت: هفته ملی کودک با شعار «هر کودک نشانی خداست» از ۱۵ تا ۲۲ مهر ماه با بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در شهرستان خنداب برگزار می‌شود.

پرهیزکار اظهار کرد: هر روز از هفته ملی کودک با عنوان خاصی نامگذاری شده، در طول هفته نیز برنامه‌های متنوعی متناسب با عنوان روز با همکاری اداره مربوطه در مراکز کانون پرورشی فکری شهر خنداب و جاورسیان برگزار می‌شود.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خنداب بیان کرد: مهمترین عناوین برنامه‌های این هفته عبارتند از برگزاری برنامه کودک زیر چتر ایمان با همکاری اداره تبلیغات اسلامی، کودک در پناه خانواده با همکاری اداره ورزش و جوانان خنداب، کودک، محیط زیست و میراث فرهنگی با همکاری اداره جهاد کشاورزی، اجرای برنامه کودک، سلامت و ایمنی با همکاری مرکز بهداشت، برنامه کودک و فن‌آوری‌های نوین با حضور شاعران برجسته شهرستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد و روز ۲۱ مهرماه نیز با عنوان کودکی و برگزاری برنامه‌های متنوع در میعادگاه نماز جمعه پایان‌بخش برنامه‌های این هفته است.

وی افزود: برنامه‌های دینی، مسابقات فرهنگی، قصه‌گویی، شعر خوانی، برنامه‌های ورزشی، آشنایی کودکان و نوجوان با ادارات شهرستان خنداب، کاشت بذر در گلدان‌های کوچک، سفالگری، مشاوره رایگان به خانواده‌ها و برگزاری نمایشگاه محصولات فرهنگی از مهمترین برنامه‌های این هفته است که روزانه برای حدود ۵۰ الی ۱۰۰ کودک در مراکز کانون پرورش فکری شهرستان خنداب برگزار می‌شود.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان خنداب تصریح کرد: روز ۱۹ مهر ماه کلاس مشاوره‌ با عنوان کودک و فن‌آوری‌های نوین به منظور آشنایی خانواده‌ها با فن‌آوری‌های نوین، آسیب‌ها و مزایا این فن‌آوری‌ها و آشنایی والدین با آثار کودکان برگزار می‌شود.

پرهیزکار بیان کرد: ویژه برنامه‌های هفته کودک با هدف رشد و بالندگی آینده‌سازان کشور در زمینه عاطفی و شناختی برگزار می‌شود و یکی دیگر از اهداف ما در این هفته توجه بیشتر خانواده‌ها و سازمان‌های دولتی با نیازها، خواسته‌ها و قابلیت‌های کودکان است.

وی با اشاره به اهداف برنامه های این هفته خاطرنشان کرد: هدف از نامگذاری هفته ملی کودک با شعار «هر کودک نشانی خداست»، نزدیک‌ شدن کودکان به خدا و توجه به ارزش‌های والای کودکان به عنوان نشانی از طرف باری‌تعالی است.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, هفته ملی کودک, شهرستان خنداب, کانون پرورش فکری, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *