بازدید: 133 | تاریخ انتشار : 28 مهر 1396
امام جمعه موقت شهر خنداب گفت: دشمنی آمریکا با کشور ایران بر سر مسائل هسته ای نیست، آنها با نظام اسلامی، ولایت فقیه و ارزش های دینی ما سر جنگ دارند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام صفاهانی امام جمعه موقت شهر خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با معرفی نمونه انسان کامل به شیعیان گفت: امام حسین(ع) نمونه انسان کامل است و شیعیانی که می خواهند در جاده تقوا حرکت کنند باید این امام برزگوار را الگوی خود قرار بدهند.

صفاهانی با اشاره به هدف از قیام امام حسین(ع) گفت: هدف امام حسین(ع) از قیام در روز عاشورا نجات اسلام از جهالت بود چرا که معاویه با ظاهر دینی و باطنی فریب گونه بر مردم آن زمان حکومت می‌کرد و امام(ع) برای احیای حق در جامعه آن زمان عازم کربلا شد.

مردم شهرستان خنداب چشم انتظار اقدام و عمل مسئولین هستند

امام جمعه موقت شهر خنداب با اشاره به مشکلات اصلی مردم شهرستان خنداب گفت: بیمارستان مهر خنداب پس از سال‌ها چشم انتظاری مردم افتتاح شد در حالیکه به علت کمبود تجهیزات و نبود پزشک متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به مراجعه‌کنندگان نیست، امیدواریم مسئولین به قول خود مبنی بر تجهیز بیمارستان تا پایان آبان ماه عمل کنند.

وی در ادامه افزود: جاده مشکل دیگری است که مردم این شهرستان سال‌هاست رنج از دست دادن عزیزانشان در این مسیر را به دوش می‌کشند، امیدواریم مسئولین هر چه سریعتر نسبت به تعریض و آسفالت این جاده اقدام کنند.

صفاهانی با اشاره به کمبود امکانات ورزشی در شهرستان خنداب گفت: جوانان این مرز و بوم تا چه زمانی باید شاهد کمبود امکانات ورزشی در شهرستان خنداب باشند، در حالیکه سرمایه‌گذاری در این عرصه آمار بسیاری از مشکلات اجتماعی در بین جوانان را کاهش خواهد داد.

امام جمعه موقت شهر خنداب تصریح کرد: مشکل کم‌آبی از جمله معضلات دیگری است که کشاورزان خندابی با آن دسته و پنجه نرم می‌کنند رفع این مشکل توجه و عزم جدی مسئولین را می‌طلبد.

دشمنی آمریکا با ایران بر سر نظام اسلامی است

صفاهانی با اشاره به سخنان سخیف رییس جمهور آمریکا، بیان کرد: ملت ایران سخنان ترامپ بر علیه سپاه پاسداران و محکومیت جمهوری اسلامی به عنوان کشوری تروریست را برنمی‌تابند، چرا که ترامپ با این سخنان دو پهلو در ظاهر به دنبال فریب افکار عمومی است اما باطن این سخنان برخواسته از خوی استکبار ی آمریکا است، این کشور از سالیان متمادی به دنبال تسلط بر مسلمانان و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم جمهوری اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنی آمریکا با کشور ایران بر سر مسائل هسته ای نیست، آنها با نظام اسلامی، ولایت فقیه و ارزش های دینی ما سر جنگ دارند، اما مسئولین این کشور باید بدانند ملت آزاده ایران تا ابد پیرو امام حسین(ع) و ولایت فقیه و پایبند به ارزش های دینی شهدا و رهبری کبیر انقلاب است.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, مطالبات مردم, بیمارستان مهر خنداب, آمریکا, نظام جمهوری اسلامی, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *