بازدید: 165 | تاریخ انتشار : 29 مهر 1396
امام جمعه موقت شهر خنداب گفت: اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی دليل اصلی دشمنی‌ها آمریکا است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، صفاهانی، امام جمعه موقت شهر خنداب در مراسم تجمع اعتراض‌‌آمیز طلاب حوزه علمیه خواهران که صبح امروز در حوزه علمیه مهدیه خنداب برگزار شد با اشاره به سخنان سخیف ترامپ گفت: دشمنی آمریکا با کشور ایران بر سر مسائل هسته ای نیست، آنها با نظام اسلامی، ولایت فقیه و ارزش‌های دینی ما سر جنگ دارند، اما مسئولان این کشور باید بدانند ملت آزاده ایران تا ابد پیرو امام حسین(ع) و ولایت فقیه و پایبند به ارزش‌های دینی شهدا و رهبری کبیر انقلاب است.

صفاهانی اظهار کرد: هدف نهایی آمریکا از مذاکره و تعهدات برجام تبدیل کردن جمهوری اسلامی ایران به کشوری ضعیف در سطح بین‌المللی است و سخنرانی اخیر رئیس جمهور این کشور نیز برای ایجاد رعب و وحشت در بین مردم ایران اسلامی است.

وی افزود: ملت ایران سخنان ترامپ بر علیه سپاه پاسداران و محکومیت جمهوری اسلامی به عنوان کشوری تروریست را برنمی‌تابند، چرا که سپاه متعلق به مردم این سرزمین است و اقتدار و امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است. محبوبیت و مقبولیت این نهاد انقلابی در بین مردم رئیس جمهور آمریکا را به وحشت انداخته است.

سخنان رئیس جمهور آمریکا نمود بارز دشمنی با انقلاب اسلامی است

امام جمعه موقت شهر خنداب با اشاره به سخنرانی اخیر ترامپ بیان کرد: ترامپ با این سخنان دو پهلو در ظاهر به دنبال فریب افکار عمومی است اما باطن این سخنان برخواسته از خوی استکباری آمریکا است. این کشور از سالیان متمادی به دنبال تسلط بر مسلمانان و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم جمهوری اسلامی است.

صفاهانی تصریح کرد: ملت ما نخستين بار نيست که با ياوه‌گویی و رجزخوانی دشمنان و سردمداران کفر مواجه می‌شود، مسئولان و ملت ما بايد به اين نکته توجه داشته باشند که اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی دليل اين دشمنی‌ها است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری رمز پیروزی جمهوری اسلامی ایران در برابر معرکه ترامپ است.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *