بازدید: 223 | تاریخ انتشار : 10 آبان 1396
همزمان با هفته بسیج دانش‌آموزی و پدافند غیرعامل، رزمایش پدافند غیر عامل در دبیرستان دخترانه فضیلت شهر جاورسیان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، غیاثی، فرماندار شهرستان خنداب در برنامه رزمایش پدافند غیرعامل که به منظور گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و  با همکاری سازمان آتش نشانی و هلال احمر در دبیرستان دخترانه فضیلت شهر جاورسیان برگزار شد با اشاره به سوره انبیاء گفت: همانطور که خداوند در این سوره می‌فرماید، "انسان‌ها باید توانایی حفاظت از جان خود در برابر صدمات احتمالی را کسب کنند." اجرا این برنامه نیز گامی موثر در عمل به این فرمایش الهی است.

غیاثی اظهار کرد: اهمیت پدافند غیر عامل به گونه‌ای است که مقام معظم رهبری نیز به مراتب در فرمایشات خود به آن تاکید کرده‌اند.

وی افزود: دانش آموزان باید پدافند غیرعامل را یه عنوان راهکاری مؤثر برای حفظ مصونیت خود، خانواده و کشور عزیزمان در برابر حربه دشمنان فرا گرفته و در زندگی خود آن را به‌کار بگیرند.

مدیر آموزش و پرورش، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مسئولین سازمان آتش نشانی و هلال احمر شهر خنداب نیز در این مراسم حضور داشتند که در پایان  مراسم، رزمایش پدافند غیر عامل با همکاری مأمورین آتش نشانی و هلال احمر در دبیرستان اجرا شد.

 انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, رزمایش پدافند غیر عامل, شهرستان خنداب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *