بازدید: 103 | تاریخ انتشار : 12 آبان 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: با اشاره به پیاده‌روی اربعین و این حرکت عظیم حسینی بیان کرد: فلسفه حرکت عظیم و تاریخی اربعین در زنده نگه داشتن قیام عاشورا، تقویت روحیه انقلابی، آشنا شدن با مسائل دینی، مخالفت با ظالمان زمان حاضر  و برافراشتن پرچم عزت و افتخار نهفته است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، جت‌الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته درخصوص زینت دنیا و آخرت گفت: پیامبر(ص) می‌فرماید، زینت دنیا سه چیز است مال، فرزند و تَن؛ و زینت آخرت نیز علم، ورع و صدقه بوده و شایسته است مومنان در کسب و نگه‌داری این زینت‌ها کوشا باشند.

۱۳ آبان، تاریخ ۳ واقعه بزرگ در ایران اسلامی است

مجدی‌زاده با اشاره به یوم الله ۱۳ آبان گفت: این روز یکی از مهم‌ترین روزهای تقویم ایران-اسلامی است، روزی که پیام‌آور ۳ حادثه مهم و تاریخی، تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه، یورش ماموران شاه به دانشجویان در دانشگاه تهران و به شهادت رساندن ده‌ها نفر و تسخیر لانه جاسوسی و مبارزه با استکبار جهانی است.

امتداد استکبار ستیزی ملت ایران تا نابودی کامل استکبار جهانی

وی افزود: همانطور که امام خمینی(ره) فرمودند، "استکبارستیزی و مبارزه ملت آزاده و انقلابی ایران علیه استکبار جهانی و آمریکا تا زمان نابودی کامل استکبار جهانی و پایان بخشیدن به دخالت‌های آمریکا در سرنوشت ایران و دیگر کشورهای اسلامی ادامه دارد.

مجدی‌زاده اظهار کرد: بزرگترین ساده اندیشی این است که فکر کنیم آمریکا از اسلام دست شسته و حیله‌گری علیه اسلام ناب محمدی را کنار گذاشته است.

امام جمعه خنداب با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با دانش‌آموزان گفت: نوجوانان در دوران ۸ سال دفاع مقدس همچون مردان کارآمد و رشید جنگیدند و غوغا کردند، در عصر حاضر نیز همین نوجوانان با وجود اینکه امام(ره)، انقلاب و دوران دفاع مقدس را ندیدند با روشن‌بینی در امتداد خط انقلاب حرکت می‌کنند.

اربعین نهضتی برای برافراشتن پرچم عزت و افتخار

مجدی‌زاده با اشاره به پیاده‌روی اربعین و این حرکت عظیم حسینی بیان کرد: فلسفه حرکت عظیم و تاریخی اربعین در زنده نگه داشتن قیام عاشورا، تقویت روحیه انقلابی، آشنا شدن با مسائل دینی، مخالفت با ظالمان زمان حاضر  و برافراشتن پرچم عزت و افتخار نهفته است.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, نماز جمعه شهر خنداب, استکبار جهانی, ۱۳ آبان, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *