بازدید: 154 | تاریخ انتشار : 13 آبان 1396
راهپیمایی «روز ملی استکبارستیزی» صبح امروز با حضور باشکوه مردم شهرستان خنداب برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان صبح امروز با نواختن زنگ استکبار ستیزی در مدرسه شهید صالحی شهر خنداب آغاز شد. دانش‌آموزان، دانشجویان دانشگاه آزاد شهر خنداب، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جمع کثیری از مردم و مسئولان شهرستان خنداب با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر انسجام و وحدت ملت ایران را به رخ جهانیان کشید.

امسال نیز در یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همانند سالیان قبل بانگ مرگ بر آمریکا در جای جای شهرستان خنداب طنین‌انداز بود و از همان لحظات ابتدایی مراسم، راهپیمایانان از اقشار مختلف مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» بار دیگر پشتیبانی خود از نظام و ولایت را یکصدا فریاد زدند.

راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر خنداب ساعت ۱۰ صبح از مقابل ساختمان قدیم فرمانداری، میدان طبیعت، میدان حُر، میدان امام حسین(ع)، میدان انقلاب آغاز و با تجمع راهپیمایان در امامزاده محمد مسعود(ع) خاتمه یافت.

شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «دانشجو بیدار است از آمریکا بیزار است» و «آمریکا آمریکا مرگ به نیرنگ تو، خون جوانان ما میچکد از چنگ تو» از جمله شعارهایی بود که در طول مسیر راهپیمایی سرداده شد و در خاتمه مسابقه‌ای با موضوع «مرگ بر آمریکا» بین دانش‌آموزان برگزار شد.


انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, ۱۳ ابان, روز ملی استکبار ستیزی, شهر خنداب, شهر جاورسیان, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *