بازدید: 159 | تاریخ انتشار : 13 آبان 1396
حضور گسترده مردم شهرستان خنداب در یوم الله ۱۳ آبان و سر دادان شعار « مرگ بر آمریکا» مشت محکمی بر دهان آمریکا و استکبار جهانی است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، غیاثی، فرماندار شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم خنداب، ضمن تبریک روز ۱۳ آبان به عنوان روز ملی استکبار ستیزی گفت: امروز در حقیقت روز دشمن‌شناسی و افزایش بصیرت دانش‌آموزان و دانشجویان نسبت به آمریکا و استکبار جهانی است.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های ترامپ است 

غیاثی اظهار کرد: امیدواریم دانش‌آموزان و دانشجویان نسل امروز که جوانان دهه چهارم انقلاب هستند همانند جوانان دهه اول انقلاب، دشمن‌شناسان مقتدری باشند.

وی افزود: حضور گسترده مردم ایران اسلامی در یوم الله ۱۳ آبان و سر دادان شعار « مرگ بر آمریکا» مشت محکمی بر دهان آمریکا و استکبار جهانی و پاسخی قاطع به یاوه‌گویی‌های اخیر ترامپ بود.

امام جمعه شهر خنداب:

مردم بار دیگر با آرمان های انقلاب و رهبری تجدید بیعت کردند

مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: روز ۱۳ آبان یکی از روزهای مهم و سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است، روزی که پیام‌آور سه رویداد بزرگ، تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه به علت اعتراض به لایحه کاپیتولاسیون، شهادت جمع کثیری از دانشجویان و دانش‌آموزان دانشگاه تهران در سال ۱۳۵۶ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است.

مجدی‌زاده اظهار کرد: یکی از حوادث مهم این روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ است که به تعبیر امام(ره) می‌توان آن‌را انقلاب دوم نام نهاد.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، شناخت استکبار جهانی و آمریکا جنایتکار که بیش از ۴۰ سال در حال دشمنی با انقلاب اسلامی است در عصر حاضر امری حیاتی و ضروری است و جوانان و نوجوانان باید با بصیرت هر چه بیشتر در عرصه دشمن‌شناسی و رشد و تعالی ایران اسلامی گام برداشته و آینده کشور را با بینش خود بیمه کنند.

امام جمعه شهر خنداب تصریح کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز ۱۳ آبان نشان دهنده بیعت دوباره مردم با آرمان های انقلاب، امام(ره) مقام معظم رهبری و شهدا است.

مجدی‌زاده متذکر شد: حضور گسترده جوانان و نوجوان نیز در یوم الله ۱۳ آبان این روز را به روزی به یاد ماندنی در تاریخ ایران اسلامی تبدیل خواهد کرد.

شهروندان خندابی:

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان تیری بر چشم دشمنان است

باقری، شهروند خندابی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: تنها به عشق مقام معظم رهبری در این راهپیمایی شرکت کرده‌ام و امیدوارم روزی برسد که آمریکا و استکبار جهانی به دست نیروهای غیور انقلابی از صحنه روزگار محو شوند.

باقری با اشاره به حضور باشکوه مرم انقلابی شهر خنداب در راهپیمایی روز ۱۳ آبان گفت: امروز مردم از هر قشری در راهپیمایی حضور داشتند تا پیمانی دیگر با امام راحل و مقام معظم رهبری ببندند و با حضور منسجم خود تیری بر چشم بدخواهان و دشمنان باشند.

اسماعیلی دیگر شهروند خندابی نیز دلیل حضور خود در راهپیمایی روز ۱۳ آبان را کوبیدن مشت محکم بر دهان آمریکا و استکبار جهانی دانست و گفت: دشمنان ایران اسلامی باید بدانند ما تا آخر جان ادامه دهنده راه شهدا هستیم ، جوانان کشور ما از نسل شهید حججی هستند.

وی در ادامه گفت: ما هیچ نوع سازشی در برابر آمریکا را نمی‌پذیریم و یک صدا شعار « مرگ بر آمریکا» سر می‌دهیم.

 امام جمعه شهر جاورسیان:

۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است

حجت‌الاسلام احمدی امام جمعه‌ شهر جاورسیان در پایان راهپیمایی پرشور روز ۱۳ آبان، ضمن گرامی‌داشت این روز بزرگ، سیزده آبان را نقطه‌ی عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بیان کرد که یادآور سه حادثه‌ سرنوشت‌ساز، تبعید امام راحل به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار وحشیانه‌ دانش‌آموزان و دانشجویان معترض توسط رژیم جنایتکار پهلوی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر سفارت آمریکا (لانه‌ی جاسوسی) توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ است که برای همیشه به حضور دیپلماتیک آمریکا در ایران خاتمه داد.

احمدی اظهار کرد: وقوع همین مناسبت‌های مهم و تاریخی بود که این روز را در تقویم ایران اسلامی به نام روز دانش‌آموز و مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری کردند.

امام جمعه شهر جاورسیان در ادامه، یاوه‌گویی‌های سران کاخ سفید و مسؤلان ایالات متحده‌ آمریکا مبنی بر تلاش برای تغییر حکومت ایران را مداخله‌ آشکار و خلاف عرف بین‌الملل در امور دیگر کشورها برشمرد و تأکید کرد: تا این ملت پشتیبان ولایت فقیه است و شعار مرگ بر آمریکا از سوی جوانان برومند این مرز و بوم سر داده می‌شود، ابرقدرت‌ها این آرزو را به گور خواهند برد.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, ۱۳ ابان, روز ملی استکبار ستیزی, شهر خنداب, شهر جاورسیان, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *