بازدید: 131 | تاریخ انتشار : 22 آبان 1396
مدیر کمیته امداد شهرستان خنداب از پرداخت ۱۳ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان خندابی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، کریمی، مدیر کمیته امداد شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، بر توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد تاکید کرد و گفت: این نهاد حمایتی در راستای خودکفایی و توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش اقدام به ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کرده است.

وی با اشاره به تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد شهرستان خنداب گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برنامه‌های ویژه‌ای برای اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد در نظر گرفته شده است که تامین امکانات لازم برای توانمندسازی، خوداتکایی، استقلال اقتصادی افراد و خانواده‌های نیازمند از طریق استعدادسنجی، مهارت‌آموزی، ایجاد اشتغال، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و پرداخت تسهیلات از مهم‌ترین این اقدامات است.

کریمی با بیان اینکه توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تامین خوداتکایی نیازمندان و محرومان از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد است، گفت: مددجویان تحت حمایت با دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی و فراگیری آموزشهای لازم در این زمینه به استقلال اقتصادی و خودکفایی رسیده و به تدریج از چرخه حمایتی این نهاد خارج میشوند.

اعطای بیش از ۱۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان خندابی

وی افزود: به همین منظور در سال جاری ۳۸ مورد تسهیلات اشتغالزایی به مبلغ ۱۳ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال به مددجویان خندابی پرداخت شده است. این تسهیلات با کارمزد ۴ درصد و تا سقف ۲۰ میلیون تومان به مددجویان برای فعالیت در عرصه کشاورزی، دامداری و صنفی پرداخت شده است.

بیش از ۵۵۰ مددجو خندابی آماده ورود به عرصه کار

مدیر کمیته امداد شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: ۵۵۹ نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان خنداب نیز دوره‌های فنی‌‌وحرفه‌ای را گذرانده و آماده دریافت تسهیلات و ورود به عرصه کار هستند.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, کمیته امداد شهرستان خنداب, مددچویان خندابی, تسهیلات اشتغالزایی, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *