بازدید: 276 | تاریخ انتشار : 30 آبان 1396
عملیات زیرسازی و تعریض گردنه فوران از اوایل فصل پاییز آغاز شد و هفته گذشته با آسفالت این مسیر عملیات عمرانی در این محدوده به پایان رسید.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، گردنه دهچال به فوران در بخش مرکزی شهرستان خنداب با توجه به قرارگرفتن در یکی از مسیرهای ارتباطی استان مرکزی و استان همدان از ترافیک نسبتا بالایی برخوردار است. متاسفانه فقط در سالیان اخیر با توجه به آمار موجود بیش از ۲۴ نفر از هم‌وطنانمان در این گردنه جان خود را از دست داده و تعدادی قابل توجه نیز دچار مجروحیت‌های جدی شده‌اند.

با توجه به حضور قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان خنداب یکی از مطالبات جدی مردم منطقه اصلاح قوس این گردنه قلمداد می‌شد و پیرو همین مطالبات مردمی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه با همکاری اداره راهداری و فرمانداری شهرستان خنداب تصمیم گرفت نسبت به کاهش خطرات در این گردنه اقدامات لازم را به عمل آورد.

بر این اساس توافق شد که عملیات خاک ریزی، زیرسازی و آسفالت گردنه فوران توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران و عملیات نصب گاردریل، نصب چراغ‌های روشنایی و نصب علائم توسط فرمانداری و اداره راهداری شهرستان خنداب انجام گیرد.

عملیات زیرسازی و تعریض این گردنه از اوایل فصل پاییز آغاز شد و هفته گذشته با آسفالت این مسیر عملیات عمرانی در این محدوده به پایان رسید و به زودی  عملیات نصب گاردریل و روشنایی توسط اداره ی راهداری و فرمانداری شهرستان خنداب در این گردنه آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/ک

تگها: نسیم خنداب, گردنه فوران, قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه, عملیات تعریض, شهرستان خنداب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *