بازدید: 145 | تاریخ انتشار : 3 آذر 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: ریشه‌کن شدن شجره خبیثه داعش از برکات باری تعالی و حاصل مجاهدت‌های فداکارانه رزمندگان اسلام است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به لزوم مراقبت از مبتلا شدن به گناهان کبیره گفت: یکی از گناهان کبیره که عقوبت آدمی در دنیا و آخرت را به همراه دارد، عاق والدین است.

خداوند لذت زندگانی را در نیکی به والدین قرار داده است

مجدی‌زاده با اشاره به سخنان پیامبر اکرم(ص)، بیان کرد: خدای تعالی برکت علم را در تعظیم به استاد ، بقای ایمان را در تعظیم به پروردگار، نجات از آتش را در ترک ظلم و لذت زندگانی را در نیکی به والدین قرار داده است.

وی در ادامه افزود: از پیامبر(ص) سوال کردند، کدام عمل نزد پروردگار محبوب‌تر است، پیامبر(ص) فرمود، نماز اول وقت، نیکی به پدر و مادر و جهاد در راه خدا، نزد باری تعالی از درجه و منزلت بالایی برخوردار است.

بسیج مزرعه‌ای بی حصار و یکی از برکات انقلاب اسلامی است

امام جمعه شهر خنداب با اشاره هفته بسیج بیان کرد: بسیج مزرعه‌ای بی حصار و یکی از برکات انقلاب اسلامی است و همانطور که امام عزیز فرمودند، من آرزو دارم با بسیجیان محشور شوم.

مجدی‌زاده در ادامه گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری نشانه فرد بسیجی، رفتار مودبانه و نظم اوست، رفتار بسیجی باید در مقایسه با دیگران به رفتار اسلامی نزدیکتر باشد.

پایان شجره خبیثه داعش از برکات باری تعالی و مجاهدت‌ فداکارانه رزمندگان اسلام است

وی در پایان با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت در سوریه خاطرنشان کرد: ریشه‌کن شدن شجره خبیثه داعش از برکات باری تعالی و حاصل مجاهدت‌های فداکارانه رزمندگان اسلام است.

امید محترمی، مسئول قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی استان مرکزی سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر بود.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, نماز جمعه, شهر خنداب, داعش, بسیج, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *