بازدید: 146 | تاریخ انتشار : 5 آذر 1396
فرماندار شهرستان خنداب با اشاره به طرح «تحول سلامت» در این شهرستان گفت: به منطور ارتقاء وضعیت بهداشت و درمان مناطق محروم، تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد تومان در شهرستان خنداب هزینه شده است.
غیاثی، فرماندار شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، با اشاره  به افتتاح و رونمایی از بخش‌های بیمارستان «مهر» خنداب گفت: این بیمارستان با حضور ۷ پزشک متخصص به صورت کامل افتتاح و آماده ارائه خدمات به بیماران است.  

غیاثی درخصوص برنامه حضور پزشکان متخصص در بیمارستان مهر خنداب، گفت: ۲ متخصص داخلی از شنبه تا چهارشنبه هر هفته، متخصص زنان و زایمان روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، روانپزشک در روزهای پنجشنبه، متخصص اطفال، شنبه، یکشنبه و دوشنبه، متخصص قلب در روز یکشنبه و متخصص عفونی دو روز در هفته آماده ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان هستند.

افتتاح بیمارستان خنداب گامی در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و بهداشتی

وی در ادامه افزود: با افتتاح بخش‌های بیمارستان مهر خنداب و حضور ۷ پزشک متخصص در این مرکز درمانی آرزوی دیرینه مردم شهرستان خنداب تحقق یافت.

فرماندار شهرستان خنداب تصریح کرد: افتتاح بیمارستان خنداب گامی ارزشمند در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و بهداشتی مردم، کاهش هزینه‌های درمانی و  کاهش خطرات احتمالی هنگام انتقال بیماران به شهرهای مجاور است.

غیاثی تصریح کرد: همچنین انجام آزمایشات تشخیص طبی در این مرکز درمانی با حضور کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته به صورت شبانه‌روزی در حال انجام است.

بهسازی ۹۰ درصد خانه‌های بهداشت شهرستان خنداب

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تمامی بخش‌های بیمارستان خنداب فعال و آماده ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان است، دستگاه رادیولوژی و سونوگرافی نیز با اخذ مجوز از سوی مسئولین ذی‌ربط مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

فرماندار شهرستان خنداب متذکر شد: در سال ۱۳۹۲ تنها ۸ پزشک عمومی در خنداب فعالیت داشتند اما با عنایت باری‌تعالی و تلاش مسئولین مربوطه در حال حاضر علاوه بر فعالیت ۲۸ پزشک عمومی و متخصص در شهرستان خنداب ۹۰ درصد از خانه‌های بهداشت این شهرستان نیز بازسازی و بهسازی شده است.

صرف ۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح «تحول سلامت» در خنداب

غیاثی با اشاره به طرح «تحول سلامت» خاطرنشان کرد: در راستای ارتقاء وضعیت بهداشت و درمان در مناطق محروم تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد تومان در زمینه‌ بهداشتی و درمانی در شهرستان خنداب هزینه شده است.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, بیمارستان مهر خنداب, طرح تحول سلامت, شهرستان خنداب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *