بازدید: 277 | تاریخ انتشار : 5 آذر 1396
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: امسال سهمیه شهرستان خنداب بری اعزام به اردوهای راهیان نور ۴۰۰ نفر است که تاکنون ۳۲۰ نفر از این سهمیه ابلاغی اعزام شده‌اند.
سرهنگ پاسدار حسین روح‌افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب با اشاره به اعزام دانش‌آموزان خندابی به مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت: به مناسبت هفته بسیج ۲۲۰ نفر از دانش‌آموزان دختر شهرستان خنداب برای بازدید از مناطق عملیاتی به سرزمین‌های نور اعزام شدند.

روح‌افزا اظهار کرد: این تعداد دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم در قالب ۵ دستگاه اتوبوس به سزمین‌های نور اعزام شدند.

وی با اشاره به سهمیه شهرستان خنداب برای اعزام به اردوهای راهیان نور، بیان کرد: امسال سهمیه شهرستان خنداب بری اعزام به اردوهای راهیان نور ۴۰۰ نفر است که تاکنون ۳۲۰ نفر از این سهمیه ابلاغی اعزام شده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در ادامه گفت: باتوجه به استقابل صورت گرفته از این اردوهای معنوی و فراهم شدن شرایط تصمیم داریم ۲۲۰ نفر بالغ بر سهمیه به مناطق عملیاتی کشور اعزام کنیم.

روح‌افزا تصریح کرد: ما باید جوانان را با صحنه‌های نبرد آشنا کنیم و زیبایی‌های جنگ را به آنان نشان دهیم تا وقتی می‌گوییم جنگ برگ زرینی در تاریخ ما بود، برای جوانان قابل لمس باشد .

وی خاطرنشان کرد: امروز زمان جنگ نرم است و دشمن با تمام ابزار خود به میدان آمده است، بایستی از جنگ سخت و آموزه های آن برای مقابله با جنگ نرم استفاده کنیم.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, اردوهای راهیان نور, شهرستان خنداب, مناطق عملیاتی, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *