بازدید: 370 | تاریخ انتشار : 7 آذر 1396
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان خنداب با تاکید بر اینکه سیستم آموزشی بایستی جوابگوی نیازهای جامعه باشد، گفت: آموزش و پرورش تأمین کننده نیازهای نیروی انسانی جامعه در بخش‌های متفاوت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با صدور حکمی قدرت‌اله ابراهیمی را به سمت سرپرست آموزش و پرورش شهرستان خنداب منصوب کرد.

در مراسم تودیع و معارفه که با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد، علی شیرخانی، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی حکم مدیریت قدرت الله ابراهیمی را از سوی مدیرکل به وی ابلاغ و از زحمات محمد رحمتی، مدیر سابق آموزش و پرورش شهرستان تقدیر کرد.

قدرت‌اله ابراهیمی، سرپرست آموزش و پرورش شهرستان خنداب در این مراسم گفت: مسئله تعلیم و تربیت مسئله‌ای اساسی در نظام جمهوری اسلامی ایران است چراکه سنگر تعلیم و تربیت همان سنگر مبارزه با كفر، ظلم، استكبار جهانی و شياطين سياسی عالم است.

ابراهیمی با اشاره به اهداف اصلی آموزش و پرورش بیان کرد: ثمربخشی آموزش و پرورش از یک‌سو تبدیل کردن انسانهای مستعد به انسانهای سالم، بالنده، متعادل و رشد یافته است و از سوی دیگر تأمین کننده نیازهای نیروی انسانی جامعه در بخشهای متفاوت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

وی افزود: آموزش و پرورش از مهمترین نهادهای اجتماعی است و کیفیت فعالیت سایر نهادهای اجتماعی تحت تاثیر چگونگی عملکرد آموزش و پرورش است. آموزش و پرورش در پروراندن فرد و در بالنده‌ کردن جامعه نقشی حیاتی دارد چراکه این سازمان مسئولیت شناسایی استعدادها و ایجاد شرایط لازم برای شکوفایی آنها در زمینه‌های مختلف را بر عهده دارد.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, آموزش و پرورش, شهستان خنداب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *