بازدید: 179 | تاریخ انتشار : 5 آذر 1396
رزمایش فرهنگی «من انقلابی‌ام» با حضور عموم مردم شهرستان خنداب در ۲۰ نقطه از این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سرهنگ حسینی، فرمانده اسبق ناحیه مقاومت بسیج ساوه شامگاه یکشنبه ۵ آذرماه در اجتماع بزرگ بسیجیان شهر خنداب و جشن پیروزی جبهه مقاومت که در مسجد صاحب‌الزمان(عج) این شهر برگزار شد، با اشاره به اهداف تشکیل بسیج گفت: یکی از اهداف امام خمینی(ره) از تشکیل بسیج افزایش بصیرت در بین جامعه اسلامی بود؛ زیرا این بسیجیان و نیروهای انقلابی هستند که با بصیرت و اقدامات هوشمندانه خود بر اهداف دشمن خط بطلان کشیده و حکومت اسلامی را حفظ می‌کنند.

حسینی اظهار کرد: بسیج را نباید محدود به سازمان و تشکیلات خاصی دانست چراکه هدف امام راحل از تشکیل این نهاد، حضور سازمان یافته مردم در نبرد حق علیه باطل بود.

وی افزود: در جمهوری اسلامی ایران به نیروهای داوطلب مردمی، آموزش دیده، سازمان‌دهی شده و آماده برای حضور در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی بسیج گفته می‌شود، همین تعریف در کشور لبنان، حزب الله و در یمن انصار الله نامیده می‌شود.

فرمانده اسبق ناحیه مقاومت بسیج ساوه با اشاره به وضعیت انقلاب اسلامی در عصر حاضر گفت: انقلاب اسلامی در حال تبدیل شدن به یک قدرت جهانی است چراکه به تعبیر مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی دارای ۵ مرحله انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی است. و در شرایط کنونی مرحله دولت اسلامی در کشور ما تحقق یافته است.

وجود ۷ حزب الله در جهان، جلوه بارز تحقق تمدن اسلامی است

وی در ادامه گفت: در جهان کنونی برخی از جلوه‌های تمدن اسلامی به خوبی به چشم می‌خورد که نمونه بارز این جلوه شکل‌گیری بسیج مردمی در ۷ کشور لبنان، فلسطین، سوریه، یمن، عراق، افغانستان و پاکستان است، ۷ حزب‌اللهی که آمادگی همه جانبه خود را برای حرکت به سمت یمن و نابودی کامل خاندان آل‌سعود اعلام کرده‌اند.

حسینی خاطرنشان کرد: تحقق انقلاب اسلامی برای تبدیل شدن به قدرت برتر منطقه‌ای در جهان اسلام، حضور همه جانبه مردم در صحنه نبرد حق علیه باطل را می‌طلبد که این امر همان عملی شدن لفظ مقدس بسیج در جهان است.

در پایان مراسم نیز اکبری، شاعر روشندل خندابی شعر خود را که به مناسبت هفته بسیج سروده بود به نیروهای انقلابی و همیشه در صحنه بسیجی تقدیم کرد.

همایش شکوه مقاومت با شعار فرهنگی «من انقلابی‌ام» در پنجمین روز از هفته بسیج و سالروز تأسیس سازمان بسیج مستضعفین به فرمان تاریخی امام خمینی (ره)، علاوه بر شهر خنداب در  نقاط دیگر این شهرستان نیز طنین‌انداز شد.

این رزمایش فرهنگی با حضور عموم مردم شهرستان خنداب در ۲۰ نقطه از این شهرستان برگزار شد و بسیجیان علاوه بر تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل بر ادامه حرکت خود در مسیر پیروی از ولایت‌فقیه و رهبر فرزانه انقلاب و مقابله با توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان تأکید کردند.

بیش از ۵ هزار نفر از بسیجیان به همراه مردم ولایتمدار شهرستان خنداب از سومین مرحله رزمایش فرهنگی «من انقلابی‌ام» استقبال کردند.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, رزمایش فرهنگی «من انقلابی‌ام», شکوه مقاومت, بسیجیان شهر خنداب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *