بازدید: 416 | تاریخ انتشار : 9 آذر 1396
مدیر کمیته امداد شهرستان خنداب گفت: ۵۰ فرزند محسنین در شهرستان خنداب در انتظار حمایت خیران هستند.
کریمی، مدیرکمیته امداد شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، گفت: در حال حاضر ۱۶۸ یتیم و ۳۹۳ فرزند محسنین تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان هستند که ماهیانه مبلغ یک میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال به حساب ایتام، و ۴۵۰ میلیون ریال هم به حساب فرزندان محسنین واریز می‌شود.

کریمی در ادامه گفت: سرانه دریافتی ایتام ۲۰۴ هزار تومان و فرزند محسنین نیز ۲۵ هزار تومان است.

مدیر کمیته امداد شهرستان خنداب با اشاره به اینکه ۵۰ فرزند «محسنین» در شهرستان خنداب در انتظار حمایت خیران هستند، بیان کرد: خیران می‌توانند با مشارکت در طرح «محسنین» حمایت معنوی و مالی کودکی که سرپرست آن به دلایلی از جمله بیماری و از کار افتادگی توان کار ندارد با پرداخت حداقل ۳۰ هزار تومان در ماه به حساب این افراد به جرگه حامیان این طرح بپیوندند.

وی با اشاره به طرح «اکرام ایتام» گفت: خیران می‌توانند با مشارکت در این طرح خداپسندانه حامی معنوی و مادی یک یا چند یتیم شوند و با پرداخت ماهیانه حداقل ۳۰ هزار تومان به حساب یتیم مورد نظر دل ایتام را شاد کنند.

کریمی تصریح کرد: خیرین خندابی با مشارکت در طرح «اکرام» به مبلغ ۱۷۲ میلیون تومان، اطعام بالغ بر ۱۱۸ میلیون تومان، آتیه ۹ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان، محسنین ۴۴ میلیون ۸۲۰ هزار تومان، برکت ۴۱۹ هزار تومان، کمک‌های مردمی سازمان‌ها ۱۵ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان به نیازمندان کمک کردند.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, کمیته امداد, شهرستان خنداب, حمایت خیران, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *