بازدید: 494 | تاریخ انتشار : 17 آذر 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: آمریکایی‌ها باید بدانند قدس پایتخت فلسطین و بخش لاینفک آن است و اسرائیل در آن جایی ندارد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت‌الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به سوره مبارکه بقره گفت: خداوند در این سوره مبارک در خصوص انفاق می‌فرماید، در راه خیر ابتدا به پدر و مادر سپس به خویشاوندان و همسایگان انفاق کنید چرا که انفاق در راه پدر و مادر اجر و پاداشی به مراتب بالاتر از انفاق در راه خداوند دارد.

مجدی‌زاده اظهار کرد: ۳ چیز نزد خداوند از درجه و منزلت بالایی برخوردار است و آن، ادای امانت، وفای به عهد و نیکی به پدر ومادر است.

کشورهای اسلامی متحد و یکصدا شوند

وی با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل‌‌آویو به قدس گفت: جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهای منطقه با وحدت در برابر این اقدام ایستادگی کرده و ضربه عظیمی به آمریکا و صهیونیست جهانی وارد می‌کنند.

مجدی‌زاده تصریح کرد: آمریکا بعد از شکست گروه تروریستی داعش به فکر دستیابی به منطقه جدیدی برای پیش‌برد اهداف خود است اما آمریکا و صهیونیست جهانی باید بداند کشورهای اسلامی به صورت متحد و یکصدا این توطئه را که نقض آشکار حقوق مردم مظلوم فلسطین و تداوم مسیر اشغالگری رژیم صهیونیستی است را محکوم کرده و اجازه نمی‌دهد بدون نادیده گرفتن حقوق مسلم مردم فلسطین برای این کشور اسلامی تصمیم گیری کند.

امام جمعه شهر خنداب خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها باید بدانند قدس پایتخت فلسطین و بخش لاینفک آن است و اسرائیل در آن جایی ندارد.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, فلسطین, آمریکا, اسرائیل, قدس, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *