بازدید: 175 | تاریخ انتشار : 9 دی 1396
امام جمعه شهر جاورسیان گفت: مردم ولایت‌مدار ایران-اسلامی با اتکاء به فرمایشات مقام معظم رهبری حماسه ۹ دی را در تاریخ ماندگار کردند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهر جاورسیان در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در جمع مردم شهرستان خنداب در مسجد امام حسین(ع) شهر جاورسیان گفت: ۹ دی‌ماه در تاریخ انقلاب اسلامی ایران روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است.

صفاهانی اظهار کرد: هدف اصلی دشمنان از ایجاد فتنه ناامید کردن مردم و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است که از بی‌اطلاعی مردم برای دست‌یابی به هدف خود استفاده کرده و برخی از مردم ناآگاه را از مسیر ولایت خارج می‌کنند.

امام جمعه شهر جاورسیان با اشاره به معانی مختلف فتنه، بیان کرد: یکی از معانی فتنه آزمایش و امتحان است به این معنا که طراحان فتنه حق و باطل را با هم آمیخته و چهره حق را باطل، و چهره باطل را حق نشان می‎‌دهند.

وی در ادامه افزود: فتنه سال ۱۳۸۸، فتنه‌ای‌ بود که تمام دشمنان ایران-اسلامی در آن دست داشته است، کشورهای غربی نیز، مهره‌های اصلی این بازی از قبل چیده شده بودند که به برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار ایران-اسلامی نقشه‌های دشمنان نقش‌ برآب شد.

صفاهانی در پایان خاطرنشان کرد: با رهنمون‌های مقام‌معظم رهبری و مردم همیشه در صحنه ایران-اسلامی، سردمداران فتنه ۸۸ سوخته و به زباله‌دان تاریخ پیوستند، گروه خواص نیز مردود شدند، اما مردم ولایت‌مدار ایران-اسلامی پیروز میدان شده و با اتکا به فرمایشات مقام معظم رهبری این روز را در تاریخ ماندگار کردند.

انتهای پیام/م

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *