بازدید: 148 | تاریخ انتشار : 10 دی 1396
مدیرعامل شرکت خدمات مسافربری استان مرکزی گفت: با عنایت خداوند و همکاری خیران تاکنون ۹۰۰ نفر از افراد بی‌بضاعت شهرستان خنداب به عتبات عالیات اعزام شده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، رضا فراهانی، مدیر عامل شرکت خدمات مسافربری استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، با اشاره به همکاری خیران برای اعزام زائران به عتبات عالیات گفت: بیش از ۱۵ سال در زمینه اعزام کاروان‌های زیارتی به عتبات عالیات فعالیت دارم و دغدغه اصلی من در این سال‌ها تأمین کمک‌هزینه سفر برای افرادی بوده که از تمکن مالی برخوردار نیستند. به همین منظور افراد خیری را با همکاری برخی از اهالی شهرستان خنداب شناسایی کردیم.

فراهانی ادامه داد: طرح اعزام زائران بی‌بضاعت به عتبات در شهرستان خنداب کلید خورده و در صورت حمایت خیران، در دیگر شهرستان‌های استان مرکزی نیز دنبال خواهد شد.

مدیر عامل شرکت خدمات مسافربری استان مرکزی انگیزه اصلی خود در این طرح را عشق به اهل‌بیت(ع) و تأمین امنیت و رفاه برای زائرانی دانست که با حداقل قیمت و از راه غیرقانونی به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه کاروان مذکور زیر نظر سازمان حج‌ و‌ زیارت است، بیان کرد: سازمان حج‌ و زیارت مبلغ اصلی برای اعزام زائران به عتبات عالیات را یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرده که با پیگیری‌های مستمر، ۷۰۰ هزار تومان از این مبلغ توسط خیران و مابقی هزینه از زائران دریافت می‌شود.

فراهانی خاطرنشان کرد: با عنایت خداوند و همکای خیران، تاکنون موفق به اعزام ۹۰۰ نفر از مردم شهرستان خنداب به عتبات عالیات شده‌ایم.

انتهای پیام/م

تگها: نسیم خنداب, عتبات عالیات, خیران, زائران خندابی, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *