بازدید: 548 | تاریخ انتشار : 12 دی 1396
یک کارشناس سیاسی گفت: شرایط اخیر کشور و فعالیت برخی از رسانه‌های معاند ضرورت ایجاد شبکه اینترنت ملی را به منظور جلوگیری از جریان‌سازی رسانه‌های ضد انقلاب دو چندان کرد.
؛ حسن هانی‌زاده، کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، با اشاره به اعتراضات و تجمعات اخیر و تلاش برخی از معاندین برای ایجاد اغتشاش در کشور گفت: درخواست برای پیگیری مطالبات مردمی در روزهای اخیر به صورت تجمعات و راهپیمایی تجلی پیدا کرد اما برخی از گروهای وابسته به دستگاه جاسوسی آمریکا و صهیونیسم جهانی از شرایط ایجاد شده در کشور سوء استفاه کرده و تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم را به انحراف و خشونت کشیدند.

تلاش اتاق فکرهای آمریکایی-صهیونیستی برای اجرای پروژه سوریه در ایران/مسئولان از راهپیمایی اخیر مردم درس عبرت بگیرند

هانی‌زاده اظهار کرد: اتاق فکر آمریکا و رژیم صهیونیستی، از مدت‌ها قبل فعالیت‌های خود را به منظور شبیه‌سازی نسخه بحران سوریه در ایران آغاز کرده و در نخستین گام خود به دنبال ایجاد آشوب و بحران داخلی در ایران بوده است اما با هوشیاری مردم و خویشتن‌داری نیروهای نظامی و انتظامی طرح جدید آمریکا با شکست مواجه شد.

وی در ادامه افزود: حوادث اخیر باید درس عبرتی برای مسئولان کشور باشد، تا در آینده بدون راهپیمایی و تظاهرات مطالبات به حق مردم را پاسخ دهند.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: در روزهای اخیر برخی از سایت‌های ضد انقلاب و رسانه‌های غربی سعی کردند از طریق تشویق مردم به آشوب مشکلات عدیده‌ای برای جمهوری اسلامی ایران به وجود آورند و برای دستیابی به اهداف خود فیلم‌های مونتاژ شده و عکس‌هایی با فتوشاپ در رسانه‌های خود منتشر کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت باید این رسانه‌های داخلی مورد حمایت دشمنان را شناسایی و با آن‌ها برخورد کند، اظهار کرد: آمریکا، رژیم صهیونیست جهانی و رژیم مرتجع عرب سعی کردند تا از طریق جوسازی در فضای مجازی، جنگی داخلی در ایران به وجود آورند اما دستگاه‌های مربوطه در اسرع وقت وارد عمل شده و اجازه ندادند سایت‌های خبری ضد انقلاب بیش از این به تحریک آشوب‌طلبان بپردازند.

راه‌اندازی اینترنت ملی مانعی برای جولان رسانه‌های معاند

هانی‌زاده با اشاره به اینکه اینترنت ملی باید جایگزین اینترنت جهانی شود، گفت: شرایط اخیر کشور و فعالیت برخی از رسانه‌های معاند ضرورت ایجاد شبکه اینترنت ملی را در کشور دو چندان کرد، وزارت ارتباطات و فناوری باید هر چه سریع‌تر نسبت به راه‌اندازی شبکه اینترنت ملی که پاسخگوی نیازهای داخلی کشور باشد، اقدام کند تا از جریان‌سازی سایت‌های معاند علیه ملت ایران جلوگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه تاکنون گام عملی در این راستا برداشته نشده، اما امیدواریم با حوادث اخیر کشور و جوسازی برخی از رسانه‌های ضد انقلاب در فضای مجازی شاهد اقدام عملیاتی در این راستا باشیم.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, اغتشاشات, رسانه های معاند, اینترنت ملی, رسانه های ضد انقلاب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *