بازدید: 232 | تاریخ انتشار : 13 دی 1396
صبح امروز مردم شهرستان خنداب با پرپایی راهپیمایی پاسخ قاطعی به اغتشاش‌گران دادند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، مردم شهرستان خنداب صبح امروز با برپایی راهپیمایی و تجمعات، ضمن محکومیت اقدامات خصمانه و هنجارشکنانه آشوبگران، خشم و انزجار خود را از این تحرکات عداوت‌آمیز به نمایش گذاشته و حمایت قاطعانه خود را از آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

خیل عظیم مردم بصیر و شهیدپرور شهرستان خنداب با سردادن شعارهایی چون «مرگ بر فتنه‌گر»، «مرگ بر آشوب‌گر» و «مرگ بر آمریکا» ضمن محکومیت اقدامات اغتشاش‌گران در آتش زدن اماکن عمومی و تخریب شهر، حمایت همه جانبه خود از ولایت فقیه را اعلام کردند.

همچنین مردم در این راهپیمایی شعارهایی همانند «ما با ولایت زنده‌ایم، تا زنده‌ایم، رزمنده‌ایم»، « ایران بیدار است از فتنه گر بیزار است» و «عشق فق، عشق علی، رهبری فقط سید علی» سر دادند.

امام جمعه شهر خنداب:

پاسخ قاطع مردم شهرستان خنداب به اغتشاش‌گران

حجت الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در جمع راهپیمایان در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: به دنبال بروز برخی اغتشاشات در کشور، مردم همیشه در صحنه شهرستان خنداب با حضور در راهپیمایی علیه اغتشاشگران و تخریب‌کنندگان اموال عمومی خروشیدند و نسخه آن‌ها را در هم پیچیدند.

مجدی‌زاده اظهار کرد: مردم ایران با شرکت در راهپیمایی ۱۳ دی پاسخ محکمی به بر هم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی دادند و اعلام کردند که همواره پشتیبان و حامی انقلاب اسلامی هستند.
 

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, اغتشاشات, ۱۳ دی, شهرستان خنداب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *