بازدید: 89 | تاریخ انتشار : 15 دی 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: بصیرت مردم ایران اسلامی و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی نقشه‌های دشمنان برای به آشوب کشیدن کشور و بر هم‌زدن نظم و امنیت عمومی نقش‌برآب کرد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به حقوق همسایگان در قرآن کریم گفت: خداوند در آیه ۳۶ سوره «نساء» بندگان را به نیکی نسبت به همسایگان سفارش کرده و نیکی به همسایه را در ردیف نیکی به والدین و یتیمان قرار داده است.

مجدی‌زاده با اشاره به اغتشاشات روزهای اخیر گفت: در روزهای اخیر در برخی از نقاط کشور شاهد آشوب و اغتشاشاتی بودیم که با بصیرت مردم ایران اسلامی و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی توطئه‌های دشمنان، برای به آشوب کشیدن کشور و بر هم‌زدن نظم و امنیت عمومی نقش‌برآب شد.

وی در ادامه افزود: در اغتشاشات اخیر برخی نیروهای نفوذی و فریب‌خورده پرچم جمهوری اسلامی ایران را که به نام مقدس «الله» مزین است به آتش کشیدند، اقدامی که احساسات مردم ایران را جریحه‌دار کرد.

امام جمعه شهر خنداب، تصریح کرد: مردم ولایت‌مدار و دشمن‌شناس ایران اسلامی با آخرین توان در برابر هدف اصلی فتنه‌گران و جریانات استکباری که همان ضربه‌زدن به نظام جمهوری اسلامی است، می‌ایستند.

مجدی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: در نظر داریم با همکاری اداره جهاد کشاورزی شهرستان خنداب کشت گل‌محمدی و زعفران را به منظور صرفه‌جویی در مصرف آب در شهرستان خنداب ترویج دهیم.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, نماز جمعه, اغتشاشات, شهر خنداب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *