بازدید: 140 | تاریخ انتشار : 13 بهمن 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: از مسئولان شهرستان تقاضا دارم، با گسترش فعالیت تعاونی‌ها و راه‌اندازی صنایع تبدیلی به وضعیت اشتغال جوانان این شهرستان رسیدگی کنند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به روایتی از حضرت زهرا(س) گفت: سعادت و خوشبختی در دنیا و آخرت نصیب کسی خواهد شد که از محبان امیرالمومنین(ع) باشد.

۲۲ بهمن ماه از نشانه‌های قدرت و عظمت خداوند است

مجدی زاده با اشاره به ایام الله فجر، بیان کرد: به فرمایش رهبر انقلاب هر روز از روزهای این دهه مبارک خصوصأ ۲۲ بهمن‌ماه، ایام الله و از نشانه‌های لطف و رحمت الهی است.

وی افزود: مسئولان باید در این ایام با اجرای برنامه های خوب و متنوع مردم را با حقیقت دهه مبارک فجر و فضائل آن آشنا کنند.

امام جمعه شهر خنداب با اشاره به ۱۴ بهمن‌ماه سال ۱۳۸۷ گفت: ۱۴ بهمن ماه روز ملی فناوری فضایی و سالگرد پرتاب موفقیت آمیز ماهواره امید است، ایران در این روز در جمع کشورهای دارای توانایی پرتاب ماهواره قرار گرفت و از آن پس با برگزاری مراسم بزرگداشت و عرضه دستاوردهای مهم فضایی یاد این روز گرامی داشته می‌شود.

وی در ادامه گفت: ۱۹ بهمن‌ماه همچنین روز نیروی هوایی است، در این روز نیروهای هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در اقامتگاه رهبر بزرگ انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) با ایشان بیعت و سند رشادت‌ها و دلیری‌ها خود را مبنی بر ریشه‌کنی حکومت پهلوی به ثبت رساندند.

مجدی‌زاده تصریح کرد: با ورود امام خمینی(ره) در ۱۲ بهمن‌ماه به ایران، رژیم پهلوی به آخر خط نزدیک شد، در ۲۲ بهمن‌ماه نیز با پایان سرنوشت رژیم شاهنشاهی، ملت ایران شاهد بزرگترین معجزه قرن بود.

گسترش صنایع تبدیلی چاره ای برای رفع مشکل بیکاری جوانان خندابی

امام جمعه شهر خنداب با اشاره به مشکلات مردم شهرستان خنداب، گفت: از مسئولان شهرستان تقاضا دارم، با گسترش فعالیت تعاونی‌ها و راه‌اندازی صنایع تبدیلی به وضعیت اشتغال جوانان این شهرستان رسیدگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: مدتی است مسئله بومی بودن مسئولان از سوی برخی از مردم شهرستان خنداب مطرح شده است، اما این مسئله به تنهایی کفایت نمی‌کند چراکه رفع مشکلات شهرستان خنداب نه فقط به دستان مسئول بومی بلکه توسط مسئول متخصص، امین، متعهد، پاکدست و با توان برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, ۲۲بهمن, ۱۲ بهمن, بیکاری, شهرستان خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *