بازدید: 330 | تاریخ انتشار : 18 بهمن 1396
مسئول بسیج سازندگی شهرستان خنداب گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر دو اکیپ پزشکی به مناطق محروم شهرستان خنداب اعزام شد.
 آلودری، مسئول بسیج سازندگی شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، با اشاره به اعزام اکیپ‌های پزشکی به مناطق محروم شهرستان خنداب به مناسبت دهه مبارک فجر گفت: با همکاری بسیج سازندگی ناحیه خنداب و بسیج جامعه پزشکی دو اکیپ پزشکی به مناطق محروم شهرستان خنداب اعزام شد.

آلودری اظهار کرد: اکیپ‌های پزشکی به منظور ارائه خدمات رایگان به دو روستای «کمرآب» و «شهید» از توابع شهرستان خنداب اعزام شدند.

وی محرومیت زدایی در حوزه سلامت و بهداشت را یکی از برنامه‌های بسیج سازندگی عنوان کرد و گفت: در دهه مبارک فجر ۱۸۰ نفر از اهالی این دو روستا از خدمات رایگان پزشکی بهره‌مند شدند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان خنداب اعزام اکیپ پزشکی به مناطق محروم را گامی در راستای ارتقای سلامت و بهداشت جامعه عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح، پایشی از سطح سلامت روستاهای مناطق محروم آماده و برای برنامه‌ریزی به شبکه بهداشت ارسال می شود.

آلودری خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون خدمات رایگان پزشکی در اختیار اهالی روستاهای کمرآب، شهید، شورشوره، فوران، صالحی، سوزان، ارجناوند، دهچال، مجید‌آباد و خلوزین قرار گرفته است.

اهالی روستاهای مذکور ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان برای انجام این اقدام خداپسندانه خواستار استقرار خانه بهداشت در روستاها بودند.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, دهه فجر, اعزام تیم پزشکی, شهرستان خنداب, مناطق محروم, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *