بازدید: 307 | تاریخ انتشار : 7 اسفند 1396
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان خنداب از لحاظ تجهیزات تکمیل شده است، جاده‌های شهرستان نیز نسبت به سال‌ گذشته از وضعیت بهتری برخوردار است، هرچند از عملکرد وزیر راه و شهرسازی رضایت نداریم.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سیدمهدی مقدسی، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در جمع مردم روستاهای «عباس‌آباد» و «اناج» شهرستان خنداب در خصوص مصوبات دولت در سال آینده گفت: بر اساس مصوبات دولت هزینه انشعبات در سال ۹۷ افزایش نخواهد یافت، این هزینه‌ها برای مدارس و مساجد نیز رایگان خواهد بود.

پرداخت تمامی مطالبات فرهنگیان/پرداخت یارانه در سال ۹۷ به تمامی مشمولان

وی افزود: تمامی مطالبه بازنشستگان فرهنگی تا سال آینده پرداخت خواهد شد، حقوق معلمان و کارکنانی که میزان دریافتی آن‌ها کمتر از دو میلیون تومان است نیز افزایش می‌یابد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص نحوه پرداخت یارانه در سال ۹۷ گفت: یارانه همانند سال ۹۶ به تمامی مشمولان پرداخت خواهد شد.

بازنشستگی کشاورزان به ۶۰ سال کاهش‌ یافت

مقدسی با اشاره به بیمه کشاورزان، گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی بیمه بازنشستگی کشاورزان، از ۷۰ سال به ۶۰ سال کاهش یافته است و کشاورزان می توانند با ثبت نام در سایت «کارا» از تسهیلات سه ساله دولت با سود شش درصد بهره‌مند شوند.

از عملکرد آخوندی در وزارت راه رضایت نداریم

وی در خصوص وضعیت بیمارستان و راه‌های شهرستان خنداب، گفت: بیمارستان خنداب از لحاظ تجهیزات تکمیل شده است، جاده‌های شهرستان نیز نسبت به سال‌ گذشته از وضعیت بهتری برخوردار است، هرچند از عملکرد وزیر راه و شهرسازی رضایت نداریم.

اضافه شدن یک نماینده به نمایندگان مردم اراک، خنداب و کمیجان در کمیسیون شورا مصوب شد

مقدسی با اشاره به کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور خاطرنشان کرد: اضافه شدن یک نماینده به تعداد نمایندگان حوزه انتخابی اراک، خنداب و کمیجان در کمیسیون شورا تصویب شده است و منتظر مصوب شدن این پیشنهاد در صحن علنی مجلس هستیم.

وی افزود: در صورت تصویب این پیشنهاد دو نماینده مسئول رسیدگی مطالبات مردم اراک و یک نماینده نیز پیگیری امور مربوط به مردم خنداب و کمیجان را در مجلس شوای اسلامی بر عهده خواهد داشت.

در این مراسم یکی از شهروندان مشکلات کشاورزان با اداره منابع طبیعی و اوقاف را مطرح و خواستار تسهیل روند ارائه دریافت تسهیلات کشاورزی شد.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, سید مهدی مقدسی, مطالبات کشاورزان, یارانه, افزایش حقوق, وزیر راه, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *