بازدید: 459 | تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396
یک مبلغ مذهبی گفت: بایستی برای مقابله با هجمه‌های دشمن در فضای مجازی به شکل هم‌افزا، خلاقانه و عملی اقدام کنیم.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، موسسه جهادی-تبلیغی مصباح الهدی در سفر خود به شهرستان خنداب، غرفه‌های متنوعی در قالب مشاوره، نقاشی برای کودکان و اطلاع رسانی در امامزاده مسعود(ع) این شهر به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برپا کرده است.

در غرفه کودکان آموزه‌های دینی در قالب بازی‌های کودکانه برای دانش آموزان ابتدایی شهرستان خنداب توسط حجت‌الاسلام محمودی، یکی از روحانیون موسسه مصباح‌المهدی مطرح می‌شود.

حجت‌الاسلام حمیدی، رابط حوزه علمیه قم و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی نیز آموزش‌هایی در حوزه آسیب‌های مواد مخدر در کمپ‌های ترک اعتیاد شهرستان خنداب به علاقمندان ارائه داد.

حجت‌الاسلام روشن‌روان، مسئول تیم اعزامی مصباح‌المهدی به شهرستان خنداب در حاشیه برگزاری این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم خنداب، گفت: رسالت اصلی این تیم اعزامی، روشنگری در فضای مجازی است.

روشن‌روان اظهار کرد: امروزه در سبد فرهنگی خانواده ایرانی شبکه های ماهواره ای، فضای مجازی، رسانه های مدرن و غیره قرار دارد که هر کدام به نوبه خود بخشی از فرایند تأثیر‌گذاری در خانواده را مورد هدف قرار داده‌اند.

وی در ادامه افزود: آشنایی خانواده‌ها به ویژه جوانان با آسیب‌های فضای مجازی و آموزش راه‌های استفاده صحیح از این فضا می‌تواند از بروز مشکلات اساسی برای جوانان و خانواده‌ها جلوگیری کند.

وی با اشاره به فعالیت۲۳۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان علیه اسلام در  عصر حاضر گفت: ما باید به شکل هم‌افزا، خلاقانه و عملی برای مقابله با هجمه‌های دشمن در فضای مجازی عمل کنیم زیرا اگر غیر از این، روشی را برگزینیم نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

روشن روان در پایان با اشاره به برنامه‌های موسسه مصباح الهدی در شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: در مدت فعالیت سه روزه در شهرستان خنداب سعی کردیم در مساجد سطح شهر، کمپ‌ها، خوابگاه‌ها و مدرسه حضرت ابوالفضل(ع)  این شهر آموزش‌هایی در زمینه پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی در اختیار علاقمندان قرا بدهیم.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, فضای مجازی, مبلغ مذهبی, موسسه مصباح الهدی, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *