بازدید: 205 | تاریخ انتشار : 10 اسفند 1396
رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره) شهرستان خنداب از اعطای ۱۴۳فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
 سعید کریمی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف یاری رساندن به محرومان و مستضعفان، امداد درماندگان و آسیب‌دیدگان و خودکفا کردن محرومان تشکیل شده است.

کریمی با اشاره به راهکارهای کمیته امداد برای کمک به مددجویان اظهارکرد: پرداخت مستمری به مددجویان، اعطای تسهیلات، تهیه جهیزیه، ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی، ارتباط با موسسات خیریه، فراهم کردن امکانات لازم برای خودکفایی مددجویان از جمله راهکارهای کمیته امداد برای حمایت از مددجویان است.

اعطای تسهیلات کارگشایی به ۲۵۶ نفر توسط کمیته امداد خنداب

ی در ادامه افزود: این نهاد حمایتی، خدمات خود را در سرفصل‌های مختلف به نیازمندان و اقشار محروم جامعه ارائه می‌دهد که یکی از این خدمات پرداخت تسهیلات کارگشایی است که در این راستا امسال به بیش از ۲۵۶ نفر از متقاضیان این وام اعطا شد که از این تعداد ۱۴۳ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بودند.

کریمی با اشاره به کارمزد ۲ درصدی تسهیلات کارگشایی گفت: تسهیلات کارگشایی کمیته امداد با توجه به تعداد افراد خانواده و میزان نیازمندی متقاضیان بین یک تا ۵ میلیارد ریال متغیر است.

وی با یادآوری مناسبت هفته نیکوکاری خاطرنشان کرد: این هفته هر ساله به منظور جذب هدایا و نذورات مردم برای کمک‌رسانی به خانواده‌های محروم برگزار می‌شود که از مردم خنداب نیز برای مشارکت در این امر خداپسندانه دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, تسهیلات کارگشایی, شهرستان خنداب, مددجویان خندابی, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *