بازدید: 660 | تاریخ انتشار : 15 اسفند 1396
به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی ۲۰۰ اصله نهال توسط بسیج سازندگی شهرستان خنداب در روستای «مهر سفلی» غرس شد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی ۲۰۰ اصله نهال توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه خنداب در روستای «مهر سفلی» غرس شد.

در حاشیه این مراسم سرهنگ مهدی، فرمانده ناحیه خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم خنداب، با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم(ص) گفت: هرکسی در دنیا درختی بکارد خداوند در بهشت درختی برایش قرار می دهد.

مهدی اظهار کرد: بسیج سازندگی سپاه ناحیه خنداب در سه سال اخیر ۳۵۰۰ اصله نهال مثمر و غیرمثمر در سطح شهرستان خنداب غرس کرده است، امسال نیز در روستاهای علی آباد، مهر سفلی، قلیچ تپه و فوران اقدام به توزیع و کاشت نهال کرده است.

وی در ادامه افزود: امروز نیز به مناسبت روز دختکاری ۲۰۰ اصله نهال در روستای «مهر سفلی» با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و اهالی این منطقه غرس شد.

فرمانده سپاه ناحیه خنداب، خاطرنشان کرد: از مردم شهرستان انتظار داریم که در حفظ، نگهداری و آبیاری درختان همکاری داشته باشند که باقیات و صالحات برای همه ما محسوب می‌شود.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, روز درختکاری, ۲۰۰ اصله نهال, شهرستان خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *