بازدید: 501 | تاریخ انتشار : 17 اسفند 1396
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: مادران و همسران کشور ما باید در ولایت مداری، رفتار با مردم، اقامه نماز اول وقت، تلاوت قرآن و دعا حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار بدهند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام عبدی، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک در مراسم جشن میلاد کوثر که با حضور عموم بانوان خندابی در سالن شهید فهمیده این شهر برگزار شد، با اشاره به شخصیت والای حضرت زهرا(س) گفت: ترازوی اعمال انسان‌ها در روز قیامت با ذکر تسبیحات حضرت زهرا(س)، اخلاق نیکو، اخلاص، ولایت‌مداری و صلوات بر محمد و آل محمد سنگین‌تر می‌شود.

عبدی اظهار کرد: مادران و همسران کشور ما باید در ولایت مداری، رفتار با مردم، اقامه نماز اول وقت، تلاوت قرآن و دعا حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار بدهند.

وی با اشاره به روایتی از پیامبر (ص)، بیان کرد: چهار گروه از بندگان در روز قیامت معطل می‌مانند و مورد لطف الهی قرار نمی‌گیرند، این گروه‌ها عبارتند از قطع‌کنندگان صله رحم، مصرف‌کنندگان مشروبات الکلی، گروه‌هایی که به عاق والدین دچار شده‌اند و زن و مردی که در خانه با یکدیگر رفتار خوبی ندارند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک با اشاره به روایت دیگری از ائمه، گفت: پدر و مادری که سه دختر تربیت کنند، بهشت بر آن‌ها واجب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بهترین زنان کسانی هستند که با همسران خود سازش کنند و مهریه خود را نیز ببخشند.

انتهای پیام/م

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *