بازدید: 486 | تاریخ انتشار : 18 اسفند 1396
امام جمعه شهر خنداب با اشاره به سخنان اعتراض آمیز آمریکا مبنی بر حضور ایران در منطقه گفت: ایران برای حضور در منطقه با دولت‌های منطقه مذاکره کرده است و نیازی به مذاکره با آمریکا ندارد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) گفت: زن در منطق اسلام الگو و چارچوب کاملی دارد، زن اسلامی دارای ایمان، عفاف و رشد علمی و معنوی است.

مجدی زاده اظهار کرد: زن اسلامی علاوه بر مدیرت کانون خانواده در اجتماع نیز تأثیرگذار است در حالیکه در الگوهای انحرافی غرب، زن مظهر مصرف، آرایش و جلوه‌گری است.

وی در ادامه افزود: زنان کشور ما در دو مرحله مورد ظلم واقع شدند، یکی در عصر جاهلیت و دیگری در دوره شاه، دوره‌ای که به نام آزادی به زن ظلم کردند و جایگاه او را از مقام انسان به مقام حیوان کشیدند، در حالیکه زن مربی جامعه است.

امام جمعه شهر خنداب، تصریح کرد: زن اسلامی باید فرمایشات پیشوایان دین را سرلوحه اعمال خود قرار داده و امر به معروف و نهی از منکر در بحث حجاب را در جامعه ترویج بدهد.

ایران برای حضورش در منطقه نیازی به مذاکره با آمریکا ندارد

وی با اشاره به سخنان اعتراض آمیز آمریکا مبنی بر حضور ایران در منطقه خاطرنشان کرد: سران کشور آمریکا، ایران را به علت حضور در منطقه بازخواست می‌کنند در حالیکه خودشان با فتنه‌گری به کشورهای گوناگون جهان نفوذ کرده‌اند، ایران برای حضور در منطقه با دولت‌های منطقه مذاکره کرده است و نیازی به مذاکره با آمریکا ندارد.

انتهای پیام/م

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *