بازدید: 765 | تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه خنداب از اعزام۲۰۰ نفر از اهالی شهرستان خنداب در قالب اردوهای راهیان نور خانوادگی به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
 مهدی، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه خنداب، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص اردوهای راهیان نور گفت: اردوهای راهیان نور، گنج عظیمی است که باید به عنوان معدن پُرسود به آن نگاه و برای استفاده از آن برنامه‌ریزی کرد.

مهدی اردوی راهیان نور را سفری معنوی و تحول‌گرا دانست و بیان کرد: انتقال تاریخ و ادبیات دفاع مقدس به نسل جدید، آشنایی خانواده‌ها با رشادت‌های دلاورمردان ایثار و شهادت در هشت سال دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، آشنایی آحاد مردم با سرزمین پهناور ایران اسلامی و انتقال تجارب هشت سال فاع مقدس از مهم‌ترین اهداف کاروان‌های اعزامی راهیان نور است.

وی افزود: سپاه خنداب در فروردین و آذرماه امسال با همکاری سایر ادارات موفق به اعزام دو گروه از علاقمندان به مناطق عملیاتی جنوب کشور شده است، در مردادماه نیز گروهی از متقاضیان به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند که در مجموع آماری بیش از ۵۰۰ نفر را شامل می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه خنداب، تصریح کرد: در اوایل سال ۹۷ نیز تعداد ۲۰۰ نفر از اهالی شهرستان خنداب به صورت خانوادگی به مناطق عملیاتی کشور اعزام خواهند شد که با همکاری فرماندار و سایر ادارات مربوطه کارهای اولیه این سفر انجام شده است.

مهدی خاطرنشان کرد: استفاده از راویان توانمند، اسکان و خدمات‌رسانی ویژه و بازدید از مناطق عملیاتی با حضور رزمندگان شهرستان خنداب از جمله مزیت‌های اردوهای راهیان نور در سال آینده خواهد بود.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, اردوهای راهیان نور, شهرستان خنداب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *