بازدید: 635 | تاریخ انتشار : 25 اسفند 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: ملت ایران خصوصأ اعضای شورای اسلامی و کارکنان شهرداری باید شهامت، شجاعت و ایستادگی شهید باکری را سرلوحه کارهای خود قرار بدهند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده، امام‌جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در خصوص اعمال ماه رجب گفت: از اعمال مهم ماه رجب دعا، استغفار به درگاه الهی، روزه، یاد خدا با گفتن ذکر «لااله الا الله» و سوره توحید است.

مجدی‌زاده با اشاره به سخنان رهبری در دیدار با رئیس و اعضای مجلس خبرگان در هفته جاری گفت: جمهوری اسلامی با مبارزه‌ای سخت و همه جانبه در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی مواجه است، مبارزه‌ای که به آرمان‌ها، اهداف و شعارهای جمهوری اسلامی  ایران خلاصه می‌شود.

امام جمعه شهر خنداب، تصریح کرد: جنگ بین جبهه حق و باطل در طول تاریخ جریان داشته است اما در این مبارزات همواره جبهه حق با همت، صبر، ایستادگی و توکل به خدا پیروز میدان بوده است.

وی در ادامه افزود: راه پیروزی بر دشمن صبر، استقامت، بصیرت، شهامت، شجاعت، تقوا و معرفت است، ملت ایران باید برای پیروزی در این مسیر گوش به فرمان دستورات مقام معظم رهبری باشند.

مجدی‌زاده در پایان با اشاره به نامگذاری روز شهادت «شهید باکری» به روز شهردار خاطرنشان کرد: ملت ایران خصوصأ اعضای شورای اسلامی و کارکنان شهرداری باید شهامت، شجاعت و ایستادگی این شهید بزرگوار را سرلوحه کارهای خود قرار داده در مسیر فرمایشات امام خمینی(ره) و را شهدا گام بردارند.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, نماز جمعه, شهر خنداب, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *