بازدید: 381 | تاریخ انتشار : 6 آذر 1397
فرمانده سپاه ناحیه خنداب از اعزام دومین کاروان راهیان نور دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،مراسم بدرقه کاروان 170 نفراز دانش آموزان بسیجی شهرستان خنداب ،صبح امروز با حضور چند تن از مسئولین شهرستان خنداب به مناطق جنوب کشور برگزار شد.

 

 

 

سرهنگ علی رضا مهدی،فرمانده سپاه ناحیه خنداب در خصوص اهداف اردوهای راهیان نور گفت:آشنا کردن نسل جوان با فلسفه جهاد در راه خدا  و حفظ و ارتقا روحیه جهاد ایثار و استکبار ستیزی در جامعه

،تجدید خاطرات حماسی رزمندگان غیور اسلام و دستاوردهای دوران دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و ایثارگران است.

 

 

وی تحکیم پیوند ارزشی و فرهنگی نسل جوان ومقابله با جنگ نرم دشمن از طریق الگودهی و معرفی جلوه های عینی ایثار و مقاومت وشهادت را از دیگر اهداف اردوهای راهیان نور ذکر کرد.

 

 

فرمانده سپاه خنداب به اهمیت چنین برنامه های فرهنگی اشاره کرد وگفت:به یقین رفتن به مناطق عملیاتی که رشادت ها و دلاور مردیهایی در آنجا رخ داده است ،برای انسان مایه عبرت خواهد بود ودفاع مقدس یک گنجینه گرانبهاست که بستگی به مجاهدت و توجه ما دارد که از این گنجینه پربها و بی نظیر برای خودمان و نسل کنونی و آیندگان توشه برداریم.

 

 

مهدی با بیان اینکه در این ااردو راوی و طلاب جهت پاسخگویی به سوالات دانش آموزان حضور دارند ،تصریح کرد:این اردو در قالب 4دستگاه اتوبوس  و 170 نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه دوم به مدت سه روز به مناطق عمیاتی اعزام شدند.

 

 

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *