بازدید: 265 | تاریخ انتشار : 15 آذر 1397
فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای یک باند سرقت خودروهای سبک و سنگین در عملیات پلیس خنداب خبر داد و گفت:اعضای این باند به 22 فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،سردار کیومرث عزیزی،فرمانده استان در تشریح این خبر گفت:در پی وقوع سرقت یک دستگاه خودروی مینی بوسدر شهرستان خندااب ،سرانجام سرنخ هایی از اعضای یک باند سرقت خودرو که به شکلی گسترده در چندین استان کشور فعالیت می کردند،به دست آمد.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی اضافه کرد:در تکمیل تحقیقات پلیس سرانجام مخفیگاه و محل فعالیت دو نفر سارق و دو خریدار خودروهای سرقتی دریکی از استان های همجوار شناسایی شدند.

سردار عزیزی ادامه داد:با هماهنگی مرجع قضایی تیمی از ماموران انتظامی به استان مورد نظر اعزام و در عملیاتهای جداگانه چهار متهم این پرونده را دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان خنداب انتقال دادند.

وی افزود:با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده:متهمان به سرقت 19 دستگاه خودرو پراید،دو دستگاه مینی بوس و یک دستگاه جرثقیل  در استانهای تهران،البرز و شهرستان های اراک و خنداب اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به اینکه متهمان با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند ،خاطر نشان کرد:عدم توجه به توصیه های پلیس و کوتاهی در استفاده از وسایل حفاظتی برای نگهداری از اموال و خودروهای خود از عواملی است که زمینه ساز بروز سرقت می شود،که لازم است شهروندان در پیشگیری از سرقت خودرو توجه به توصیه های پلیس را مورد توجه قرار دهند.

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *