بازدید: 385 | تاریخ انتشار : 23 آذر 1397
حجت الاسلام موسوی از مسئولان استان و شهرستان خواست تا رفع مشکل آب شرب و کشاورزی شهرستان خنداب را اولویت قرار دهند تا با رفع این مشکل شاهد کاهش مهاجرت باشیم
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب ،حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی،سیاسی جمعه این هفته با اشاره به حدیثی از امام علی(ع)  گفت:امام علی (ع)فرمودند:تقوای الهی شدائد و سختیهای زندگی را در جان ها شیرین می سازد.

حجت الاسلام موسوی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت امام حسن عسکری(ع)  و حضرت عبدالعظیم حسنی که از شاگردان برجسته و ویژه یازدهمین امام شیعیان بودند، گفت:یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با زندگی اهل بیت(ع)، بُعد زندگی سیاسی این بزرگوران است.
وی ادامه داد: یکی از سفارشات مقام معظم رهبری استفاده از ابعاد سیاسی و عملکرد سیاسی ائمه اطهار(ع) در شرایط مختلف به عنوان الگو برای ادوار مختلف و جوامع انسانی به ویژه برای شیعیان راهگشا خواهد بود.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر  اروپا گفت: یکی از مسائل بسیار مهم و اتفاقات و چالشی که در غرب شاهد هستیم سیل اعتراضات و راهپیمایی هایی است که جنبش ضد سرمایه داری در قلب اروپا به راه انداخته است که سطحی و مقطعی نیست .
امام جمعه خنداب تصریح کرد: این بیداری انسانی در غرب به وجود آمده و اولین و آخرین هم نیست چرا که یکی از این اعتراضات که در سال ۲۰۱۲ در آمریکا آغاز شده و قبل از آن هم وجود داشت، اتحادیه اروپا نخست وزیر فرانسه را مجبور کردند که به خواسته های مردم تن بدهد چون احساس خطر کردند که دود و آتش به کشور آنها نیز می رسد و این اعتراصات از قشر کارگر شروع شده و رواج پیدا می کند.
حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه از ادعا تا عمل به حقوق بشر در اروپا فاصله بسیار است، گفت: علی‌رغم ادعای اروپایی ها درخصوص حقوق بشر و دفاع از حقوق بشر می بینیم که در همین اعتراضات ۶ هزار نیروی نظامی پای کار آمده‌اند تا اعترضات مردمی را سرکوب کنند.
وی ادامه داد: این ها که مدعی دروغین حقوق بشر هستند می خواهند برای ملت ما هم نسخه بپیچند، آنها فکر می کنند ما از نسخه اسلامی خود صرف نظر می کنیم؛ ما رهبر داریم قرآن و دین ارزشمند داریم که در همه ابعاد زندگی بشری، حرفها برای گفتن دارد .
امام جمعه خنداب در پایان با اشاره به شعار سال تصریح کرد: شعار سال مقام‌معظم رهبری را فراموش نمی کنیم شعار راهبردی و کلیدی و اساسی است، تولید ملی یکی از راهبردهای ویژه است که در قالب اقتصاد مقاومتی بیان نمودند همه باید به آن چنگ بزنیم و تمسک بجوییم. تنها راه مواجهه با تحریم ها و نقشه های دشمنان، توجه مردم و مسئولین در مسائل کوچک و بزرگ به حمایت از تولید ملی و داخلی است .

حجت الاسلام موسوی نیز در پایان از مسئولان استان و شهرستان خواست تا رفع مشکل آب شرب و کشاورزی این شهرستان را اولویت قرار دهند تا با رفع این مشکل شاهد کاهش مهاجرت باشیم

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *