بازدید: 381 | تاریخ انتشار : 28 آذر 1397
جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله ضمن بیان اینکه شهدا باخدا معامله کردند و به همین واسطه توانستیم در برابر دشمن تادندان‌مسلح بایستیم گفت: امروز ایستادگی و مقاومت درراه اهداف نظام برای آزادی خواهان جهان به الگو تبدیل‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به نقل از  دیار آفتاب؛ محمد اسماعیل کوثری جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، شامگاه سه‌شنبه در یادواره شهدای مسجد المهدی (عج) اراک ضمن بیان اینکه دشمن همه تلاش خود و اعوان‌وانصارش را به کار گرفت تا از پیروزی انقلاب اسلامی جلوگیری کند، گفت: دشمنان خیال می‌کردند که امام(ره) هم شبیه دیگر سیاستمداران دنیا می‌ترسد و با آن‌ها کنار می‌آید اما امام(ره) علیه دشمن جنگ روانی به راه انداخت و با یقین به قدرت لایزال الهی قلب‌ها را تسخیر کرد.

کوثری ضمن اشاره به غرور و تکبر دشمنان در جنگ تحمیلی تصریح کرد: رزمندگان با الگوبرداری از ائمه اطهار علیه‌السلام و وحدت در مقابل دشمن صف‌آرایی کردند و تعجب سیاست‌مداران دنیا را باعث شدند.

وی رهبری و مردم ولایت مدار را دو عامل موفقیت کشور دانست و عنوان کرد: تابه‌حال مردم با پیروزی‌های مختلف بر باقی ماندن نظام مؤثر بوده‌اند.

ایستادگی ملت ایران الگویی برای آزادی خواهان جهان تبدیل‌شده است

جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله ضمن بیان اینکه شهدا باخدا معامله کردند و به همین واسطه توانستیم در برابر دشمن تادندان‌مسلح بایستیم اظهار کرد: امروز ایستادگی و مقاومت درراه اهداف نظام برای آزادی خواهان جهان به الگو تبدیل‌شده است.

وی، ورود دشمن از راه جنگ نرم، لشکرکشی به عراق و افغانستان و ایجاد جنگ‌های نیابتی را از فعالیت‌های بعد از جنگ تحمیلی دشمن برشمرد و افزود: متأسفانه برخی برخلاف نظر امام(ره) که می‌فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است، آمریکا را کدخدا می‌نامند و به سمت آن تمایل پیدا می‌کنند.

موفقیت در مقابل تجاوزات بین‌المللی به برکت عمل به کلام ولایت

کوثری ضمن تأکید بر اینکه از شهدا و ولایت الگو بگیریم، بیان کرد: آنجاهایی توانستیم در مقابل تجاوزات صهیونیسم بین‌الملل موفق شویم که به کلام ولایت عمل کردیم و در حال حاضر نیز اگر درزمینهٔ اقتصادی نیز به فرمان‌ها ولایت گوش فرا دهیم موفق خواهیم بود و این خواسته شهدا از ماست.

وی ضمن تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها از پیروزی‌های منطقه‌ای ما عصبانی هستند عنوان کرد: هر کس در هر مسئولیتی هست باید اعمالش در جهت خدمت خالصانه و صادقانه به مردم باشد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه بهترین عبادت خدمت به مردم است افزود: مردم نشان دادند که در سختی‌های کشور برای یاری خدا ایستاده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه مسئولیت‌ها امانت است خاطرنشان کرد: مسئولین همان‌طور که توانستند زمان جنگ را اداره کنند امروز هم باید طوری عمل کنند که وضع موجود را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *