بازدید: 591 | تاریخ انتشار : 6 دی 1397
همایش تجلیل از رتبه های برتر کنکور 97 با حضور فرماندار، مدیر و معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان خنداب و مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی و جمعی از دانش آموزان دختر و پسر پایه دوازدهم شهرستان خنداب در سالن چند منظوره شهید فهمیده شهر خنداب برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،«عبدالرضا حاجی علی بیگی» فرماندار شهرستان خنداب در جمع دانش آموزان گفت: سرمایه اصلی کشور جوانان هستند که این سرمایه اجتماعی و استعدادهای بزرگی که در این شهرستان وجود دارد، به علت کم بود امکانات دیده نمی شوند. باید طوری برنامه ریزی می کنیم که این استعدادها و قابلیت های دانش آموزن به منصه ی ظهور برسد.
وی در ادامه با بیان این مطلب افزود: موفقیت تحقق ترویجی یک هدف ارزشمند است و هرگز موفقیت به عنوان یک پروژه نیست بلکه موفقیت تابعه خیلی از مولفه ها می باشد.
حاجی علی بیگی در ادامه تصریح کرد: پایه و اساس رسیدن به موفقیت آموزش و پرورش است.
«قدرت الله ابراهیمی» مدیر آموزش و پرورش شهرستان خنداب ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین و دانش آموزان گفت: هدف همه ما این است که استعداد و توانمندی های شما شناسایی شده و برای پیشبرد جامعه به کارگرفته شود
وی در ادامه خاطر نشان کرد: علت همایش آشنایی دانش آموزان با رتبه های برتر و فهمیدن علت موفقیت آنها در کنکور است.
ابراهیمی به دانش آموزان توصیه کرد: آدم های موفق آدم هایی هستند که هدف دارند و برای آن برنامه ریزی کرده و برای رسیدن به آن تلاش می کنند.
« کورش حیدر پور» معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان خنداب و دبیر این همایش گفت: شما دانش آموزان افتخارات خانواده هایتان و این جامعه هستید.
وی در ادامه افزود: استقرار پایه دوازدهم انرژی زیادی از مسئولین مربوطه گرفته است و برای اولین بار قرار است که دانش آموزان پایه دوازده هم در سال 98 هم در امتحانات نهایی و هم در کنکور سراسری شرکت کنند. ، لذا این دو مقوله انرژی مضاعف می خواهد.
حیدر پور با بیان این مطلب که امید، حرکت به سوی رشد و کمال است افزود: دانش آموزان منطقه بسیار مستعد هستند و شرایط برای موفقیت آنها فراهم است. ایشان اقدامات انجام گرفته را شامل: تشکیل پایگاه کنکور در منطقه، استفاده از مدرسان برتر در منطقه، برنامه های آموزشی مکمل برنامه های کنکور و تهیه کتب مورد نیاز برای کنکور دانست.
در پایان این همایش نیز از رتبه های برتر کنکور 97 تجلیل به عمل آمد.
1-امیر حسین حسنی رتبه 500 و پذیرفته شده در رشته دندان پزشکی ( دانشگاه اهواز)

2-محمد رضا آرمان فر رتبه 300 و پذیرفته شده در دانشگاه تهران

 

 

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *