بازدید: 2532 | تاریخ انتشار : 9 دی 1397
حجت الاسلام مهدی طائب گفت: منشأ به وجود آمدن فتنه سال 88 کار سه گروه بود، که آنها دست به دست هم داده بودند تا فتنه به وجود بیایید.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب

 

حجت الاسلام مهدی طائب رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پاسخ به سوالی در خصوص منشأ اصلی فتنه سال ۸۸ اظهار داشت: منشأ به وجود آمدن فتنه سال 88 کار سه گروه بود، که آنها دست به دست هم داده بودند تا فتنه به وجود بیایید.
وی افزود: گروه اول که شامل آمریکا، اسرائیل و غرب بود، گروه دوم منافقین داخلی و گروه سوم ساده لوحان بی اطلاع بودند.
 
رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار در ادامه تصریح کرد: آمریکایی ها از اول انقلاب تا کنون 3 راه برد را علیه جمهوری اسلامی عملیاتی کردند، اولین راهبرد انهدام بود که همان 10سال اول انقلاب شکست خورد و راهبرد دوم مهار بود و هدفش این بود که انقلاب اسلامی از ایران بیرون نرود که این نیز در همان سال های اول شکست خورد.
 
طائب ادامه داد: راهبرد سوم راهبرد تغییر بود و آنها می خواستند که در ایران مواضع ضد آمریکایی از بین برود و ریشه فتنه سال 88 نیز همین راهبرد تغییر بود.
 
رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار در خصوص اهمیت حضور مردم در سالگرد 9دی اظهار داشت: پیام من به مردم این است که آنها بدانند هر کسی فردا به خیابان بیایید و اظهار وجود بکند کمک کرده به اینکه فتنه های بعدی تحقق پیدا نکند.
 
وی افزود: به فرمایش مقام معظم رهبری وظیفه ما جلوگیری از به وجود آمدن فتنه های بعدی است، اگر فردا در میدان حضور داشته باشیم انشالله فتنه های بعدی به وجود نخواهند آمد.
 انتهای پیام/
 
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *