بازدید: 1073 | تاریخ انتشار : 21 دی 1397
موسوی ادامه داد: اعتدالی که شما دم می زنید عنوان فریبنده است. طی چند سال اخیر نیروهای انقلابی را از ادارات کنار زدند و افرادی که با امام‌راحل در تضاد هستند، سرکار آوردند. این ها یعنی عوام فریبی و دشمنی با اسلام و انقلاب
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به رابطه دین و حاکمیت گفت: معنای دین از اساس به معنای حاکمیت است دین هم در فرد و هم در اجتماع برنامه دارد ما هیچ جامعه ای را پیدا نمی کنیم که بدون حاکم باشد.

وی ادامه داد: از یک روستای کوچک گرفته تا یک شهر و کشور و منطقه و جهان؛ جایی نیست که حکومت وجود نداشته باشد. اگر حاکمیت ولایت فقیه، ولایت الله، حاکمیت پیامبران و امامان را از جامعه بگیریم حاکمیت، حاکمیت ابلیس و شیاطین خواهد بود.

وی در خصوص قیام ۱۹ دی گفت: یکی از روزنامه های قبل از انقلاب سال ۵۶ به امام راحل اهانت کردند و مردم این اهانت را تحمل نکردند و در خیابانها حضور پیدا کردند و با امام خود تجدید میثاق کرده و از ایشان پشتیبانی کردند.

موسوی گفت: یکی از ریشه های پیروزی انقلاب اسلامی حرکت مردم در دفاع از امام در سال ۵۶ بود که زمینه را برای قیام های بعدی مخصوصا سال۵۷ پیروزی انقلاب بزرگ اسلامی مهیا کرد.

امام جمعه شهرستان خنداب تصریح کرد: دو سر دهه بصیرت، حمایت از ولایت است چه در ۹ دی و چه در ۱۹ دی همه جوش و خروش مردم در دفاع از امام  و ولی‌شان بود .

وی با اشاره به موضوع برجام افزود: یکی از موضوعاتی که چند سال از عمر ملت و جامعه را هدر داد، برجام بود و در ادامه آن برجام اروپایی که تجربه دومی اتفاق افتاد؛ اگر مذاکرات برجام را مرور کنیم درخواهیم یافت که به شروط مقام معظم رهبری چه در حوزه بانکی چه در مسائل موشکی چه مسائل هسته ای چه مقابله با تحریم های آمریکا توجه نشده است.

موسوی ادامه داد: مسئولین نه تنها پاسخگو نیستند بلکه هنوز هم از برکات برجام سخن می گویند؛ هنوز مشکلات فراوان معیشتی مردم را که توسط بیگانگان و عناصر داخلی اغتشاش راه افتاد، نمی بینند. همانطور که حضرت امام خمینی(ر) فرمودند «ما از دست امریکا و انگلیس خلاص شده ایم اما مدتها طول می کشد از شر روشنفکران وابسته خلاص شویم.»

وی افزود: در چنین فضایی برخی مسئولین بحث اعتدال را مطرح می کنند، آیا اعتدال یعنی دست برداشتن از اسلام حداکثری است.؟! از صحبتهای عوام فریبانه دست بردارید که این بر مشکلات مردم می افزاید و جامعه را دچار تنش می کند.

موسوی ادامه داد: اعتدالی که شما دم می زنید عنوان فریبنده است. طی چند سال اخیر نیروهای انقلابی را از ادارات کنار زدند و افرادی که با امام‌راحل در تضاد هستند، سرکار آوردند. این ها یعنی عوام فریبی و دشمنی با اسلام و انقلاب

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *