بازدید: 1091 | تاریخ انتشار : 9 بهمن 1397
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،انقلاب اسلامی را باید سرآغاز تحولات بزرگ و بنیادین در ایران، منطقه، جهان اسلام و جهان غیراسلام دانست. رهبر کبیر  انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) از انقلاب اسلامی با عناوینی چون «معجزه قرن» و «انفجار نور» یاد کرده و همین کلمات برای توصیف عظمت و بزرگی انقلاب اسلامی کفایت می‌کند.هرچه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی فاصله گرفته شود، اهمیت پرداختن به موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی و اهمیت تبیین دستاوردها و پیش‌رفت‌های جمهوری اسلامی بیش‌تر می‌شود
مقایسه ایران قبل و بعد از انقلاب می تواند واقعیت های مهمی را برای نسل های پس از انقلاب آشکار کند .انقلاب اسلامی را می توان شروع دگرگونی های بزرگ و بنیادی در ایران و کشورهای منطقه دانست .در توصیف انقلاب همین کفایت می کند که امام خمینی (ره) از انقلاب اسلامی با عنوان هایی مانند "معجزه قرن" و "انقلاب ما انفجار نور بود " یاد کرده است.
مصطفی دهقانی ،مدیر توزیع برق شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب در خصوص دستاوردهای دستاوردهای پس ار انقلاب در شهرستان خنداب گفت:پیش از انقلاب طول خطوط فشار متوسط هوایی از 52 کیلومتر به 607 کیلومتر ، طول خطوط فشار متوسط زمینی از 0 به 2 کیلومتر ،طول خطوط شبکه فشار ضعیف هوایی از 83 کیلومتر به 375 کیلومتر ،و طول خطوط شبکه فشار ضعیف زمینی از 0 به 8 کیلومتر در بعد ا انقلاب رسیده است.
وی همچنین به تعداد روستاهای برق دار و مقایسه آن با قبل از انقلاب اشاره کرد و گفت:پیش از انقلاب فقط شهر خنداب برق دار بود در حال حاضر 92 روستا برق دار هستنددر حالی که در گذشته مردم از فانوس برای روشنایی استفاده می کردند.
دهقانی تعداد مشترکین برق قبل از انقلاب را 3832 نفر عنوان کرد و گفت: این آمار هم اکنون به 22749 هزار مشترک برق در بخش  های خانگی،کشاورزی و سایر مصارف رسیده است.
دهقانی با مقایسه ظرفیتها و تجهیزات برق نسبت به قبل از انقلاب گفت:ترانس هوایی از 18 دستگاه به 989 دستگاه رسیده است.
انتهای پیام/

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *