بازدید: 8477 | تاریخ انتشار : 9 بهمن 1397
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، رهبر معظم انقلاب اسلامی به صراحت هشدار دادند که باید مراقب فتنه های جدید در سال 98 بود. به طور قطع ما با فتنه‌های بزرگ تری در سال 98 روبه رو خواهیم بود و یک فتنه جدی در راه است. در فتنه جدید نیز بار دیگر موضوع و محور اصلی؛ اسلام، جمهوری اسلامی، رهبری و ولایت فقیه، شورای نگهبان و سپاه پاسداران است و از هم اکنون برای زمینه سازی، تمام هجمه‌ها را بر رهبری نظام معطوف کرده‌اند و با توجه به نزدیکی انتخابات 98 حمله به شورای نگهبان و نظارت استصوابی از ماه‌ها قبل شروع شده، بطوری که تصویب نشدن برخی لوایح و طرح‌ها که منافع قشری در آن وجود دارد را، در فضای مجازی به عنوان عامل تحریک آن قشر مطرح می‌کنند.
البته فتنه گران در سال 98 تغییر تاکتیک خواهند داد. به عنوان نمونه آنها به این تحلیل رسیده‌اند، کسانی که توانستیم در سال 88 به خیابان بکشانیم، از متن جامعه نبودند و شادخواران و یا جوانان و نوجوانان بودند. این افراد در برابر سختی‌ها مقاوم نبودند و به همین دلیل بعد از چند ماه به خانه‌ها بازگشتند. به همین دلیل فتنه گران برای سال 98، به دنبال این هستند نیروهایی را به خیابان بیاورند که مقاوم‌تر باشند. مانند کسانی که جنگ را تجربه کرده، جهاد را تجربه کرده و یا در روستاها و مناطق دورافتاده به دنبال کار جهادی بوده وهستند. آنها به دنبال تحریک توده‌های مردم و اعتراض همه جانبه بوده و در تئوری خود از عام البلوا سخن گفته‌اند؛ یعنی اینکه اعتراض‌ها باید فراگیر بوده و همه اقشار به صحنه بیایند و این همان براندازی آشکار است که مزدوران بیگانه در داخل به دنبال آن هستند.
موضوع دیگر این است که در فتنه آینده، بیشتر تحصیل‌کردگان جلودار خواهند بود. یعنی همان عوامل فتنه 88 حضور دارند، اما اینبار در پشت پرده هستند و جلوداران اصلی در ظاهر تحصیل‌کردگان جامعه خواهند بود. به همین دلیل فتنه گران به دنبال یارگیری از میان علماء و اساتید  دانشگاهی و حوزوی هستند. آنها به دنبال استفاده از چهره‌های دینی و مذهبی در فتنه 98 می‌باشند و لذا حساسیت فتنه 98 به مراتب بیشتر از فتنه 88 است. در فتنه 98 یک حمله همه جانبه‌تری به اساس و اصول نظام را شاهد خواهیم بود و سرمایه گذاری بیشتری نیز از سوی دشمنان خارجی در این زمینه انجام می‌شود و شاید شاهد حضور کشورهای بیشتری در اتاق فکر خارجی فتنه باشیم. حتی ممکن است به برخی از قواعد و تصمیم‌های بین‌المللی هم چنگ‌اندازی کنند. مانند موضوع برجام که می‌خواهند از آن به عنوان بستری برای فتنه 98 استفاده کنند.
 البته باید بدانیم جریانِ عظیمِ مردمی و انقلابی با هشدار مقام معظم رهبری متوجه فتنه سال 98 فتنه گران شده است و به خوبی میدانند که فتنه گران بخصوص سران فتنه برای رسیدن به قدرت، پول، گرفتن تابعیت یک کشور دیگر و ... حاضر هستند به کشور و مردم ایران خیانت کنند و در این راه باعث کشته شدن جوانان بی گناه زیادی شوند.
فخرالاسلام در ادامه با ارائه راهکارهای مقابله با با فتنه 98 تصریح کرد : در این زمینه روشنگری مردم از هم اکنون برنامه‌ریزی همه‌جانبه می‌خواهد و مانند دوران دفاع مقدس می‌بایست همه دلسوزان، همه تریبون‌ها، همه توان‌ها برای تشکیل گردان‌ها، تیپ‌ها و لشکرهای بصیرت افزایی و مقابله با انواع توطئه‌ها بسیج شده و امکانات خود را به میدان آورند که در این میان سهم رسانه ملی، مطبوعات و سربازان فضای مجازی بیشتر از سایر اقشار می‌باشد؛ اگرچه روحانیت، اساتید و فرهنگیان بویژه دانشجویان می‌بایست همچون صحنه‌های دوران انقلاب و جنگ تحمیلی، نقش کلیدی خود را به نحو احسن ایفاء نمایند.
مردم با بصیرتِ انقلابی مدت‌هاست به خوبی می‌دانند که فتنه‌گرها برای ایجاد نارضایتی در مردم و کشاندن مردم به خیابان و جنگ داخلی عمداً اقداماتی را انجام میدهند: مثل  شایعه پراکنی عمدی، چند قطبی کردن جامعه، قرار دادن عمدی اقتصاد و معیشت مردم در تنگنا با نفوذی که در دولت و نمایندگان مجلس و شورای شهر دارند و بعد نسبت دادن مشکلاتی که ایجاد کرده‌اند به نظام و رهبری.
اینکار فتنه گران هم قطعاً با شکست مواجه خواهد شد و برنامه آنها کاملاً لو رفته و افشا شده و در صورتی که دست از خیانت، وطن فروشی، قدرت‌طلبی و فتنه برندارند قطعاً با مشت محکم جریان عظیم مردم انقلابی مواجه خواهند شد و دیگر در امان نخواهند بود حتی اگر بواسطه خیانت به کشور و فتنه گری، تابعیت کشوری را گرفتند و به آن کشور فرار کردند، این را بدانند که در آنجا هم در امان نخواهند بود. فرقی هم نمی‌کند؛ چه علناً فتنه گری کنند چه در پشت پرده، چه مستقیم و چه غیرمستقیم، چه صریح و چه مبهم؛ چرا که در هر صورت جریان عظیم مردمی با بصیرتِ انقلابی که الحمدالله دارند، به خوبی متوجه فتنه گری فتنه گران شده‌اند.
 ملت با بصیرت ایران به خوبی می‌دانند که دشمنان اسلام (صهیونیسم جهانی، آمریکا، انگلیس و...) پس از انقلاب باشکوه ایران، با شروع جنگ نظامی علیه ایران و انداختن صدام به جان این کشور و حمایت کامل و همه جانبه از او، در جنگ سخت (نظامی) شکست خوردند و فهمیدند که نمی‌توان انقلاب اسلامی ایران را با حمله نظامی زمین زد، بلکه به گمان خود فکر کردند با جنگ نرم بواسطه نفوذ در افکار عمومی و انحراف افکار عمومی از مسیر انقلاب و اسلام، می‌توانند به هدفشان یعنی زمین زدن این انقلاب برسند که طرحی را برنامه‌ریزی کردند برای تجزیه ایران و زمین زدن این انقلاب، طرحی 30 ساله از سال 68 تا 98 با سه فتنه، هر ده سال یک فتنه یعنی سال 78، 88 و درنهایت فتنه آخر که فتنه اصلی است در سال 98؛ شکست دشمن و فتنه گران در فتنه نهایی سال 98 به معنی بر باد رفتن و بی‌نتیجه ماندن کلیه تلاش‌ها و هزینه‌هایی است که در این سی سال کردند و به معنی رسوایی، ذلت و به زباله‌دان تاریخ پیوستن آنها می‌باشد. دلیل آن هم روشن است که این مردم اگرچه از برخی مسئولان نالایق و مشکلات معیشتی و گرانی و تورم موجود گله‌مند هستند، ولی نظام اسلامی و ولایت را با جان و دل دوست دارند و حاضرند با نثار جان خویش از آن پاسداری نمایند؛ همانطور که قبلاً (دوران انقلاب و 8 سال جنگ تحمیلی) با تقدیم 225 هزار شهید گلگون کفن از آن پاسداری و صیانت نموده‌اند.

انشاءالله با همت و بصیرتی که مردم انقلابی ایران در میدان عمل از خود نشان می‌دهند، این فتنه‌گری‌ها و طرح‌های دشمن با شکست مواجه خواهد شد و انشاءالله این انقلاب به انقلاب جهانی حضرت مهدی متصل خواهد گردید.

دکتر بوالفضل فخرالاسلام مدرس سیاسی استان مرکزی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *