بازدید: 1076 | تاریخ انتشار : 17 بهمن 1397

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،سید علی آقازاده استاندار استان مرکزی در جمع مردم روستای دهنو شهرستان خنداب  به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضمن عرض تبریک ایام الله دهه فجر گفت:امام راحل با ورود به کشور و پیروزی انقلاب ،نور امید را به کشور تاباند و در ایران اسلامی با دم مسیحایی امام و رهبری داهیانه ی ایشان و امام و رهبری معظم انقلاب توانستیم به رشد و تعالی دست پیدا کنیم.

استاندار مرکزی افزود:امروز بعد از 40 سال ،انقلاب اسلامی با همان اقتدار در راه تحقق آرمان ها و اهداف خود حرکت می کند و بعد از رحلت امام،توسط جانشین برحق وی،مقام معظم رهبری نیز راه خود را با قدرت ادامه داده است.

وی تصریح کرد:در این مدت فراز و نشیب های زیادی داشتیم تحریم های متوجه مردم ایران است اما مردم همچنان در همان خط انقلاب حرکت می کنند و این شاخص های انقلاب اسلامی است.

آقازاده ادامه داد:در این مدت 40 سال کارهای خوبی برای پیشرفت شهرستان انجام شده و به همه عزیزان این نوید را می دهم که در سال های پیش رو کارهای بسیار بزرگتری را انجام خواهیم داد .هر چقدر مردم به انقلاب پایبند باشند مسئولین هم این جسارت را در خود می بینند که در کنار مردم خدمات بیشتری ارائه دهند.

وی در ادامه گفت: امروزه جشن پیروزی انقلاب را با همه توان برگزار می کنیم و به لطف خدا در همه شهرستان ها و روستاها حضور پررنگ مردم را شاهد بودم  و نشان دهنده این است که در راه انقلاب همواره پیروز هستیم و برای ادامه یافتن راه انقلاب با اقتدار ایستاده ایم.

 استاندار استان مرکزی گفت:در خنداب ۱۰۲ پروژه با اعتبار 133 میلیار تومان افتتاح شده و روز پنج شنبه  یک پروژه عظیم پست برق به اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومان افتتاح خواهد شدکه با جمع پروژه های افتتاح شده ۲۶۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد و ۵۰۰ شغل مستقیم و غیر مستقیم برای مردم ایجاد می کند که همه به برکت تلاش و کوشش سرمایه گذاران ،کارآفرینان و ... است و در این خصوص کارهای زیر ساختی انجام شده است. شهرستان خنداب از لحاظ زیر ساختی و تامین نیروی برق  ضعیف بودکه با افتتاح و بهره برداری از پست برق از این وضعیت خارج می شودو  می توان آینده درخشان برای شهرستان خنداب رقم زد.

 

 

 


 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *