بازدید: 1123 | تاریخ انتشار : 18 بهمن 1397

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، علی لاریجانی،رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم بهره برداری از پست 230/60کیلو ولت لجور گفت:با استفاده از ساز و کارهای مناسب برای مدیریت مصرف با هدف حمایت از طبقاتی که طبق الگو،برق مصرف می کنند در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت:مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد سمت گیری های تضمین شده برای ارائه انرژی به کشاورزان ،تولیدکنندگان و روستائیان را حمایت کند.

وی افزود: توسعه زیرساختها و جذب زمینه های سرمایه گذاری برای شهرستان خنداب و مناطق کمتر توسعه یافته به منظور ایجاد اشتغال از منویات رهبر معظم انقلاب است که در بودجه مود توجه قرار گرفته است.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد:باید الگوی مصرف را پایه قرار دهیم و طبقاتی که الگوی مصرف را درست رعایت می کنند مورد حمایت قرار گیرند.و کسانی که الگوی مصرف را رعایت نمی کنند هزینه دریافت کنیم این شیوه به عدالت نزدیک تر است و طبعا برای کشور مفید است

وی گفت: دولت و مجلس برای توسعه و  اشتغال جوانان تلاش می کنند و یکی از کارهای مورد توجه ، توسعه روستاهاست که در سال گذشته ده میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در اختیار روستاها قرار گرفته تا افراد روستا بتوانند در زمینه های مختلف مانند گلخانه،دامداری و ..سرمایه گذاری کنند تا اقتصاد روستاها رونق بیشتری بگیرد.

وی با اشاره به تجربه سال گذشته در خصوص تسهیلات اشتغال زایی گفت:کمیته امداد و بهزیستی 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال خرد اختصاص داده شد و ارزیابی این عملکرد مثبت بود مخصوصا کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج سازندگی خیلی از افراد را دارای شغل کردند.

لاریجانی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی استفاده صحیح از منابع از طریق رسانه ها گفت: دستگاههای مختلف به کمک رسانه ها در جهت استفاده بهینه از منابع باید فرهنگ سازی کنند تا نیازی به سرمایه گذاری کلان  در این زمینه ها نباشد و در آینده شرایط ایران بهتر می شود و مشکلات مرتفع و و زمینه های توسعه و آبادانی کشور فراهم خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *