بازدید: 383 | تاریخ انتشار : 28 بهمن 1397
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،نگاهی به موفقیتها و تلاش های صورت گرفته در سال های پیروزی پس از انقلاب ،نشان از روند صعودی ورزش کشور در عرصه های مختلف دارد. در 40 سال گذشته می توان برکت های انقلاب را در ورزش کشور مانند سایر بخش ها دید .همچنین بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هم بارها در سخنان خود توجه به فعالیت های ورزشی را گوشزد کرده و جمله معروف"من خودم ورزشکار نیستم اما ورزشکاران را دوست دارم "بیانگر اهمیت ورزش برای ایشان است.

انصاری،مسئول اداره ورزش شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت:هدف و فلسفه ورزش که در دین مبین ما اسلام به آن فراوان تاکید شده است، تنها به دست آوردن مدال و افتخارات در قالب مسابقات بین المللی نیست بلکه ورزش فارغ از مواهب و فوایدی که برای جسم انسان دارد، بهانه ای است برای تلطیف روح و نشاط و شادابی و به دست آوردن انگیزه‌های روحی تا انسان بتواند در عرصه زندگی مفهوم حقیقی آن را بچشد. این است که دین مقدس اسلام تاکید بسیاری به ورزش داشته است.

انصاری در خصوص احداث سالن ورزشی در شهرستان خنداب گفت:در حال حاضر 10زمین روستایی با طرح 0/36در خنداب،جاورسیان و روستاهای آقداش،گازران،دهشیرخان،اناج،سناورد و دهچال برخوردار شده اند همچنین تعداد 4 سالن توپی و 3 سالن رزمی مجموعا 7 سالن ورزشیی در خنداب وجود دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان به آمار ورزشکاران سازمان یافته در این شهرستان اشاره کردو گفت:آمار ورزشکاران سازمان یافته در شهرستان خنداب در دو قشر بانوان و آقایان مجموعا هزار نفر هستند .تعداد 12 هیئت ورزشی فعال و تعداد 8 هیئت ورزشی نیمه فعال مجموعا 20 هیئت فعال و نیمه فعال در رشته های مختلف فوتسال،والیبال،تنیس،جودو،سوارکاری و..زیر چتر اداره ورزش و جوانان شهرستان مشغول فعالیت هستند .
انصاری به قهرمانان و مدال آوران پر افتخار منطقه اشاره کردو گفت:4 مقام جهانی در رشته کاراته آقایان ،50 مقام کشوری در در رشته های کنگفو آقایان و جودو و کاراته بانوان ،250 مقام انفرادی استانی و 30 مقام تیمی استانی در دو بخش آقایان و بانوان صاحب عناوین شده اند.

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *