بازدید: 6023 | تاریخ انتشار : 28 بهمن 1397
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به نقل از  دیار آفتاب؛فرخی معاون اقتصادی استانداری عصر روز یک‌شنبه در سومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان با ابراز تأسف از اینکه رضایتمندی از ارائه خدمات دولت در سطح مطلوبی نیست گفت: علیرغم همه هزینه‌هایی که در رابطه با اداره دولت می‌شود اما رضایتمندی وجود ندارد و این نشانه وجود ایرادی در نحوه مدیریت بدنه است.

وی افزود: ۱۰ برنامه طراحی‌شده تا دولت چابک و اثرگذاری داشته باشیم که خدمات را به بهترین نحو ارائه دهد.

فرخی با اشاره به اینکه بسیاری از احکام برنامه هنوز اجرانشده تصریح کرد: اجرای این برنامه نیازمند زمان بیشتری است اما باید اعتقاد داشته باشیم که دولت نیازمند اصلاح است و برای ایجاد تغییرات تلاش کنیم.

وی افزود: بسیاری از ایرادات ماهوی در بدنه نوع حکومت‌داری وجود دارد که باید اصلاح شود.

معاون اقتصادی استانداری اظهار کرد: نقش‌ها و ساختار دولت مهم‌ترین موردی است که درگیر آن هستیم و همچنان به نقش‌های دولت در عرصه‌های مختلف افزوده می‌شود که با کوچک‌سازی دولت در تناقض است.

رقیه یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای استان ۱۰ برنامه تدوین‌شده است گفت: اقداماتی که در ۱۰ برنامه آمده است زیرساختی است که مدیران می‌توانند خدمات خود را بهتر و باکیفیت‌تر به مراجعین خود ارائه دهند.

وی افزود: عمل کردن به ۱۰ برنامه بسیار مهم‌تر از  موضوع ارزیابی است.

مدیریت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تصریح کرد: بر اساس ۱۰ برنامه وزارت خانه‌ها و مؤسسات مستقل موظف شدند که اهداف کمی خود را مشخص کنند و برش استانی این برنامه توسط وزارت خانه‌ها مشخص می‌شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *